Łańcuchy na koła często są jedynym sposobem aby poradzić sobie z bardzo trudnymi, zimowymi warunkami na drodze. Szczególnie jeśli mieszkamy w miejscu, gdzie strome podjazdy to codzienność, a mocno zalegający śnieg nie daje nam możliwości na normalne poruszanie się. Jak wybrać łańcuchy na koła oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Czytaj więcej


O tym, że posiadanie w samochodzie rejestratora jazdy może być przydatne, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Często właśnie dzięki nagraniom z tego urządzenia możemy uniknąć mandatu lub oskarżeń o spowodowanie wypadku. Jak wybrać najlepsze urządzenie i czym się kierować mając ograniczony budżet? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając rejestrator jazdy.

Czytaj więcej


Jeśli wybieracie się do stolicy naszych zachodnich sąsiadów powinniście być przygotowani na to, że nie możecie wjechać autem do centrum jeśli nie posiadacie specjalnej naklejki na samochód. W zależności od tego czy nasze auto spełnia wymogi odnośnie emisji spalin czy nie - możemy się stać posiadaczami takiej naklejki i wjechać do centrum Berlina. Dziś przedstawimy wam praktyczne informacje na temat samej strefy, jej mapę oraz skąd wziąć naklejkę na szybę.

Czytaj więcej


Jeśli nie macie możliwości aby uczestniczyć w targach motoryzacyjnych w Genewie - ciekawa alternatywą będą dla was Targi Motor Show w Poznaniu. Na początku kwietnia każdego roku do Poznania przyjeżdża wielu wystawców i ogromna rzesza odwiedzających. Skala jest dużo mniejsza niż w przypadku Genewy jednak Poznań jest bardzo atrakcyjnym miejscem i naszym zdaniem warto się tam wybrać.

Czytaj więcej


Każdego roku na polskich drogach przybywa aut, które napędzane są po części silnikami elektrycznymi. Auta hybrydowe zyskują coraz to większe rzesze fanów i osób chcących poruszać się właśnie takimi samochodami. Na naszym rynku jest kilka marek, które mają w swojej ofercie tego typu auta. O tym jak dalej rozwijać się będzie ten segment aut i ich sprzedaż może zadecydować podejście polskich władz do dopłat do zakupu tego typu samochodów.

Czytaj więcej


Czy słyszeliście kiedyś o segmencie kombivan? Jeśli nie interesujecie się autami typu camper i nie jesteście fanami wyjazdów za miasto „pod namiot” to pewnie nie. Jak się okazuje segment ten z roku na rok zdobywa coraz to więcej zadowolonych użytkowników. Dziś postanowiliśmy się przyjrzeć autom, które w nim rywalizują i wybrać naszym zdaniem najciekawsze propozycje.

Czytaj więcej


Z roku na rok obserwujemy coraz większy ruch drogowy. Co się z tym wiąże, to fakt, że częściej możemy być świadkami wypadków. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym kiedy warunki panujące na drogach są trudne i bardziej wymagające. Ale czy każdy wie jak powinien się zachować widząc wypadek przed sobą? Jakie powinniśmy podjąć kroki aby udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym i być samemu bezpiecznym?

Czytaj więcej


Jeśli nazwa Super Bowl nic wam nie mówi to na pewno nie interesujecie się amerykańskim sportem. Jest to najważniejsze wydarzenie sportowe w całym roku w Stanach Zjednoczonych. Fani NFL - National Football League z całego świata zasiadają przed telewizorami i oglądają finałowy mecz sezonu. W tym roku wypada 51. edycja tego wydarzenia i z pewnością przyciągnie setki milionów ludzi przez telewizory. Jest to świetny moment na zareklamowanie swoich produktów.

Czytaj więcej


Macie dosyć zimy i mrozów? Nie przepadacie za nartami i tłokiem w górach? Luty to świetny miesiąc na to aby wyjechać z Polski w ciekawe miejsca gdzie będzie ciepło. Mamy dla was propozycje na każdy budżet. Wybierzcie coś dla siebie i wyjedźcie odetchnąć trochę od Polskiej zimy. Duża dawka słońca, relaks, odstresowanie. Coś co potrzebuje każdy z nas!

Czytaj więcej


Samochody poleasingowe przede wszystkim kojarzymy z bardzo dużymi przebiegami oraz zwiększonym ryzykiem wystąpienia usterek. Można kupować je obecnie w wielu wariantach do wyboru, ale czy warto zdecydować się na taki zakup?

Czytaj więcej