Co musisz wiedzieć o karcie paliwowej prepaid?

Co musisz wiedzieć o karcie paliwowej prepaid?

Przedpłacona karta paliwowa to nowość na rynku, którą z pewnością warto poznać. Jakie zalety niesie za sobą to rozwiązanie i czy warto z niego skorzystać?

Karta paliwowa prepaid – na czym to polega?


Karty paliwowe na rodzimym rynku nie są niczym nowym – wręcz przeciwnie, to rozwiązanie nie tylko dobrze znane, ale i bardzo popularne. Od lat przedsiębiorstwa działające na terenie kraju (a nierzadko i całej Europy) korzystają z kart paliwowych, aby w ten sposób usprawnić swoje działanie oraz zmniejszyć wydatki na paliwo. Zwykle jednak produkty, jakim są karty paliwowe, przeznaczone są głównie dla dużych firm. Związane jest to z częstym wymogiem wniesienie zabezpieczenia lub określenia minimalnej ilości paliwa, które będzie tankowane w ciągu miesiąca.

Zupełnie na innych zasadach działa jednak przedpłacona karta paliwowa od BP, czyli BP Komfort Prepaid. Nim przedstawimy jej największe zalety i walory, warto opisać, jak można się o nią ubiegać. Na szczęście nie musisz przejmować się stosem dokumentacji do wypełnienia czy skomplikowaną umową. Zamiast tego wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz online i czekać na nadejście karty lub kart paliwowych za pośrednictwem poczty. I już!

Rewolucyjność karty paliwowej BP Komfort Prepaid polega na tym, że jest ona przedpłacona. Rozwiązanie to do złudzenia przypomina doskonale znane telefony na kartę. Żeby zacząć korzystać z karty paliwowej, musisz najpierw wpłacić na nią środki – samodzielnie wybierasz, jaką kwotę przeznaczysz na ten cel. Dzięki temu zyskujesz nie tylko dostęp do ponad 560 stacji BP na terenie całego kraju, ale też przede wszystkim o wiele większą kontrolę wydatków firmowych. W dowolnym momencie sprawdzisz stan konta czy historię przeprowadzonych transakcji na dedykowanym portalu. A poza tym już nigdy nie zaskoczy cię wysoka faktura za paliwo – przecież ty lub jeden z twoich pracowników nie wyda na stacji więcej niż uprzednio wpłacone środki na kartę. W tym miejscu trzeba też dodać, że transakcje dokonywane przy pomocy BP Komfort Prepaid są całkowite bezgotówkowe, co zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, nie musi on wozić ze sobą dużych sum pieniędzy. Ponadto nie musisz czekać na wystawienie faktury przez kasjera, gdyż zamiast tego wysłany zostanie zbiorczy dokument sprzedażowy do firmy na koniec każdego okresu rozliczeniowego.

Oprócz tego posiadacze karty BP Komfort Prepaid mogą korzystać z wielu atrakcyjnych zniżek, takich jak:
10 groszy rabatu na każdym litrze paliwa premium,
5 groszy rabatu na każdym litrze zwykłego paliwa,
5% zniżki na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy.

Pamiętaj, że wszelkie dodatkowe promocje możesz sprawdzić na specjalnym portalu dostępnym przez całą dobę. Otrzymując kartę BP Komfort Prepaid, dołączysz także do programu Payback, w ramach którego zbierasz punkty, które następnie wymieniasz na atrakcyjne nagrody. Prawda, że wiele?

Na koniec warto odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie – kto może skorzystać z karty paliwowe BP Komfort Prepaid? Docelowo przeznaczona jest ona dla małych firm, ale co to oznacza w praktyce? Otóż kartę tę dedykowano przedsiębiorstwom, których wydatki na paliwo w ciągu miesiąca nie przekraczają 14 000 zł. Dlatego też nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź szczegóły tej wyjątkowej oferty i dołącz do rodziny BP Komfort Prepaid!


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty