Części na wymianę

Części na wymianę

Zakup samochodu to dość duży wydatek, czasem jeszcze większym jest jego codzienna eksploatacja, a z czasem coraz częstsze wizyty u mechanika i wymiana kolejnych podzespołów może być bardzo dotkliwa dla portfela.

Na rynku jest kilka możliwości wymiany lub naprawy konkretnych elementów. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo jest montaż części regenerowanych. To opcja, która będzie kosztować nas nawet o 40% mniej niż montaż nowych, a co najważniejsze nic nie tracimy na jakości, ponieważ te wszystkie elementy przechodzą taką samą kontrolę jakości i są niemalże nie do odróżnienia. Warto pamiętać, że od profesjonalnego zakładu na części regenerowane otrzymamy również gwarancję.

Alternatywa dla nowych

Z ekonomicznego punto widzenia zakup części regenerowanych http://reparts.pl jest oczywiście opłacalne. Z drugiej strony dla właścicieli starszych modeli aut czy też fachowych maszyn rolniczych czy budowlanych są one często jedynym sposobem na naprawienie pojazdu. Wynika to z prostego faktu, że po latach producencie po prostu przestają produkować części zamienne do konkretnych modeli aut. Korzystanie z dostępnych niemalże od ręki części regenerowanych to doskonale logistyczne przedsięwzięcie. Dzięki bardzo dokładnej pracy wyspecjalizowanych zakładów mamy pewność, że montujemy bezpieczne i sprawdzone części. Specjaliści regenerują więc takie części jak zaciski hamulcowe, pompy wody, wtryskiwacze paliwa, sprzęgła, elektroniczne moduły sterujące, czy nawet rozruszniki i alternatory. Jak widać, całkiem wiele rzeczy można więc w samochodzie z ich użyciem naprawić.

Jak się to robi?

Proces regeneracji polega na demontażu uszkodzonej części i dokładnym wyczyszczeniu i zdiagnozowaniu wszystkich elementów. Te uszkodzone, zużyte lub też działające niepoprawnie zostają bądź naprawione, bądź też wymieniony na nowy. Potem wszystko jest składane i poddawane bardzo skrupulatnym testom, dokładnie takim samym, jakie przechodzi część nowa. Dzięki temu mamy pewność, że w samochodzie jest zamontowana w pełni sprawna część, która pozwoli bez problemów korzystać z samochodu. Dzięki regeneracji nie jesteśmy w stanie odróżnić części nowej od tej po procesie. Poza tym to zdecydowanie lepszy pomysł niż naprawa, która bardzo często nie dociera do istoty problemu i często ponownie auto się psuje.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin