Dlaczego warto wypróbować car sharing?

Dlaczego warto wypróbować car sharing?

Mieszkańcy Wrocławia mogą już dziś skorzystać z nowoczesnej usługi, jaką jest wynajem samochodów na minuty. Podczas robienia zakupów, spacerowania lub zwiedzając Wrocław car sharing daje nam...

Mieszkańcy Wrocławia mogą już dziś skorzystać z nowoczesnej usługi, jaką jest wynajem samochodów na minuty. Podczas robienia zakupów, spacerowania lub zwiedzając Wrocław car sharing daje nam możliwość wypożyczenia auta za pomocą aplikacji i korzystania z niego tyle, ile chcemy. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność pieniędzy. Car sharing jest bowiem znacznie tańszą alternatywą dla własnego samochodu, taksówki oraz auta wynajętego w tradycyjnej wypożyczalni.

Car sharing we Wrocławiu – o co w tym chodzi?
Jako, że wypożyczanie aut na minuty to nowość, którą oferuje Wrocław car sharing jest pojęciem ciągle mało znanym. Najprościej rzecz ujmując car sharing to system współdzielenia aut, dzięki któremu z jednego samochodu może skorzystać w ciągu jednego dnia wiele osób. Aby zarezerwować auto wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację oraz odszukać na mapie zaparkowany najbliżej nas samochód.

Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Jedną z nich jest ograniczenie ruchu samochodowego oraz zanieczyszczenia powietrza generowanego przez spaliny. Korzystając z car sharing przyczyniamy się więc do poprawy stanu środowiska oraz zapobiegamy takim niekorzystnym zjawiskom, jak chociażby smog – zmora wszystkich większych miast.

Korzystając z car sharing pomagamy także w poprawie wyglądu oraz wygody korzystania z centrum miasta. Dzięki możliwości współdzielenia samochodów z innymi mieszkańcami Wrocławia ruch uliczny ulegnie bowiem redukcji, co pozytywnie wpłynie nie tylko na jakość powietrza, ale także na dostępność miejsc parkingowych, których do tej pory zawsze było zbyt mało, przynajmniej w centrum miasta.

Car sharing to oszczędność naszych pieniędzy i wygoda
Oferowany przez Wrocław car sharing to także oszczędność pieniędzy oraz naszego czasu. Samochód możemy bowiem zarezerwować w bardzo prosty sposób za pomocą aplikacji mobilnej oraz korzystać z niego tak, jak chcemy i tak długo, jak tego potrzebujemy. Rozliczenie za użytkowanie samochodu również jest bardzo korzystne – użytkownik płaci bowiem za czas, w którym auto pozostaje do jego dyspozycji oraz za każdy przejechany nim kilometr. W koszty te wliczona jest już benzyna oraz opłaty za parkowanie we wszystkich płatnych strefach na terenie Wrocławia. W efekcie, korzystanie z car sharing staje się znacznie tańsze od taksówek, samochodu wynajętego w tradycyjnej wypożyczalni, a także własnego auta.

Ponadto, auto możemy zarezerwować w każdej chwili, nawet jeśli danego dnia wcale tego nie planowaliśmy. Wystarczy jedynie zerknąć na mapkę w aplikacji oraz sprawdzić, gdzie zaparkowane są najbliższe dla naszej lokalizacji auta na minuty. Jedno kliknięcie pozwoli nam zarezerwować wybrane z nich oraz korzystać z niego praktycznie bez żadnych ograniczeń. Samochód możemy bowiem wypożyczyć zarówno na parę minut, aby tylko dojechać nim np. do domu, na zakupy czy na spotkanie, jak i wynająć go na cały dzień. Ta druga opcja to świetna propozycja szczególnie dla turystów, który chcieliby wygodnie zwiedzić Wrocław car sharing w Traficar daje im taką właśnie możliwość!

Tagi: car sharing wrocław, car sharing wrocław, car sharing wrocław, car sharing wrocław, car sharing wrocław, car sharing wrocław, car sharing wrocław, wrocław carsharing, carsharing wrocław, wrocław carsharing, carsharing wrocław, carsharing wrocław, wrocław carsharing, carsharing wrocław, wrocław carsharing,

Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty