Nowa flota - samochody służbowe dla każdego!

Nowa flota - samochody służbowe dla każdego!

Rynek pracowniczy jest bardzo dynamiczny i na szczęście czasy, w których pracownik musiał dostosować się do absurdalnych wymagań pracodawcy, już dawno minęły. Dzisiaj pracodawca musi wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zatrudnionych. Dlatego często nawet przedsiębiorstwa, w których transport nie odgrywa głównej roli, decydują się na wprowadzenie samochodów służbowych. Jak najłatwiej i z korzyścią dla firmy je sfinansować? Odpowiedź jest prosta!

Samochód to narzędzie, a nie dobro luksusowe

Już dawno powinniśmy odejść od myślenia o samochodach jako dobrach luksusowych. Powoli ma to miejsce i widać to również wśród przedsiębiorców, którzy coraz częściej traktują auto służbowe jako element standardowego wyposażenia, a nie premii. To również sprawia, że pracownik czuje się doceniony i tym samym bardziej lojalny wobec zatrudniającego go szefa. Jak najlepiej sfinansować flotę służbową? Odpowiedź jest prosta – leasing samochodowy. To narzędzie jest przeznaczone zwłaszcza dla działalności gospodarczej i od lat znakomicie się sprawdza. Niesie ze sobą szereg korzyści, nie tylko materialnych. Do najważniejszych należy z pewnością możliwość odpisania sobie raty, a także wszystkich innych opłat, od kosztów uzyskania przychodu.

Korzyści płynące z leasingu samochodowego

W koszt leasingu samochodowego wchodzi opłata początkowa (chociaż nie zawsze, niektóre firmy oferują jej brak jako dodatkową atrakcję), rata właściwa oraz odsetki, ale także późniejsze koszty amortyzacyjne i eksploatacyjne. W praktyce oznacza to, że „wpuścić w koszty” możemy również opłaty za naprawy, koszty paliwa i innych płynów, a także części samochodowych. To duże ułatwienie, zwłaszcza dzisiaj, kiedy na przedsiębiorcy spoczywa bardzo wiele zobowiązań podatkowych, przez które czasem trudno spiąć koniec z końcem. Warto wykorzystać możliwość inwestycji, jaką daje leasing samochodowy. Świetnie sprawdza się bowiem zarówno w małych, jak i większych firmach i niesie wiele korzyści i dla pracodawcy, i pracownika.


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty