Oszczędności na usterkach

Oszczędności na usterkach

Samochody kosztują relatywnie coraz mniej. Coraz częściej Polacy również rezygnują z zakupu bardzo starych aut, ponieważ za podobne pieniądze można już kupić całkiem sensowne auto. Pozbywanie się z dróg tak zwanych jeżdżących wraków jest jednym z priorytetów, ponieważ bardzo mocno zaczynamy zwracać uwagę i na ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo.

Obojętnie, jaki samochód kupimy, musimy liczyć się z ciągłymi inwestycjami w paliwo i inne materiały eksploatacyjne, ubezpieczenie czy też naprawę lub wymianę części. Z tym ostatnim aspektem wiąże się coraz bardziej popularne korzystacie z części regenerowanych http://reparts.pl.

Części pod lupą

Choć części regenerowane są przygotowywane z ogromną dbałością o każdy szczegół i przechodzą takie same testy jak fabrycznie nowe, wielu ludzi nie daje się do nich przekonać. Pierwszy argumentem powinna być cena. Elementy regenerowane, które praktycznie niczym nie różnią się od nowych, są od nich nawet o 40% tańsze, a to już bardzo duże oszczędności na naprawie auta. Obecność na polskim rynku doświadczonych i profesjonalnych zakładów zajmujących się regeneracją sprawia, że można jakości tych części po prostu zaufać. Temu procesowi poddawane są takie elementy jak zaciski hamulcowe, pompy wody, wtryskiwacze paliwa, sprzęgła, elektroniczne moduły sterujące, czy nawet rozruszniki i alternatory.

Alternatywa dla nowego

Najważniejszym jednak argumentem jest to, że i pod względem funkcjonalności oraz jakości w niczym nie odbiegają od nowych elementów. Sam proces regeneracji polega na zdemontowaniu, oczyszczeniu i sprawdzeniu wszystkich elementów części, która uległa awarii, zużyła się lub nie działa prawidłowo. Takie kompleksowe działanie pozwala znaleźć faktyczną przyczynę usterki i regenerację konkretnego modułu lub jego wymianę na nowy. Po ponownym złożeniu wszystkich elementów całość poddawana jest profesjonalnym testom i musi spełnić te same parametry co część oryginalna.
Regeneracja to coś więcej niż naprawa. Ten drugi proces faktycznie kosztuje dużo mniej, ale nie zakłada demontażu części i kontroli wszystkich jej elementów. Czyli tak naprawdę możemy nie znaleźć prawdziwego powodu, dlaczego coś nie działa prawidłowo. Jeśli taka przyczyna nie zostanie naprawiona możemy spodziewać się kolejnej awarii, kolejnej naprawy, kolejnego wydatku. Nikt również na część naprawioną nie da nam gwarancji, którą otrzymamy w zakładach regeneracji. Po taką część sięgają klienci, którzy po prostu cenią wysoką jakość, ale nie lubią przepłacać.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin