Prezent na wieczór kawalerski - tych propozycji przyszły Pan młody nigdy nie zapomni!

Prezent na wieczór kawalerski - tych propozycji przyszły Pan młody nigdy nie zapomni!

Kopnął Cię prawdziwy zaszczyt i Twój najlepszy kumpel poprosił Cię, byś został świadkiem na jego ślubie? Brzmi świetnie, w końcu Wasza przyjaźń, pielęgnowana jeszcze od podstawówki, będzie przypieczętowana. A kto wie – może, gdy pojawi się dziecko, to zostaniesz chrzestnym? Nie wybiegajmy jednak w przyszłość, zajmijmy się tym, co tu i teraz, a wśród obowiązków każdego świadka leży między innymi przygotowanie wieczoru kawalerskiego! Jak się za to zabrać i czym zaskoczyć pana młodego? Na te pytania postaramy się udzielić odpowiedzi w poniższym artykule!

Wieczory kawalerskie – jak to wyglądało kiedyś
Striptiz i wódka – niegdyś bez tych dwóch elementów nie mógł obyć się żaden wieczór kawalerski. Dziś coraz bardziej odchodzi się od tej „tradycji” na rzecz nieco bardziej kreatywnych prezentów na wieczór kawalerski. Nie bez powodu uważa się wieczory kawalerskie za w pewien sposób pożegnanie z wolnością, więc chodzi o to, by nie tylko dobrze się bawić, ale również mieć okazję („być może po raz ostatni”, jak dodałoby wielu) się wyszaleć. Dlatego w ramach prezentów-niespodzianek goście wieczoru kawalerskiego fundują przyszłemu panu młodemu najróżniejsze atrakcje.

Pora sprawdzić, kto ma sokole oko!
Idea wieczoru kawalerskiego zakłada wspólną zabawę z przyszłym panem młodym, dlatego też wybierając prezent, postarajmy się o to, by mogli z niego skorzystać wszyscy zaproszeni goście. Również z tego powodu popularne są wizyty na strzelnicy, torze gokartowym lub inne formy sportowej rywalizacji. Broń ma w naszym kraju nieco mityczny charakter – codziennie widzimy ją w filmach, korzystają z niej bohaterowie i przestępcy, ale nie jest ona ogólnodostępna i raczej źle nam się kojarzy, wywołuje niepokój. Dobrze wiedzieć jak się nią posługiwać, dlatego też polecamy wizytę na strzelnicy. Abstrahując od wymiaru edukacyjnego, strzelanie do tarcz z kilku rodzajów broni (policyjny glock, klasyczny karabin kałasznikow, shotgun o dużej sile rażenia to tylko niektóre z przykładów), to świetna zabawa. Gdy dochodzi do tego moment rywalizacji – próba odpowiedzi na pytanie, kto z naszych przyjaciół strzela najcelniej – całość nabiera dodatkowego smaczku!

Pora sprawdzić, kto jest najszybszy!
Jeśli nie przepadasz za przemocą – a broń wywołuje w nas konkretne implikacje z tym związane – możesz zażyć nieco adrenaliny na torze gokartowym. Dla wielu może to być zaledwie namiastka prawdziwych wyścigowych emocji, na którą nie warto tracić czasu. Przyznam szczerze – sam myślałem coś podobnego. Wszystko zmieniło się, gdy wsiadłem do gokarta, ubrałem na głowę kask ochronny i wcisnąłem gaz do dechy. Gokarty są małe i lekkie, a te właściwości przekładają się również na to, że mają konkretnego kopa. Prosta obsługa (kierownica obracająca się tylko o 90 stopni, dwa pedały – gaz i hamulec) i maksimum zabawy!

Niezależnie od tego, czy wybierzemy wizytę na strzelnicy, czy torze gokartowym, pamiętajmy, by się dobrze bawić – dla pana młodego może być to niezapomniany wieczór!


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty