Spędź weekend pełen wrażeń na torze w Poznaniu

Spędź weekend pełen wrażeń na torze w Poznaniu

Często zdarza się tak, że pogoda dopisuje, nastrój również ale brakuje nam ciekawego pomysłu na spędzenie weekendu. Siedzimy wtedy i zastanawiamy się w jaki sposób można spędzić te dwa wolne dni. Czy wiecie, że pod Poznaniem funkcjonuje tor samochodowy, na którym można przeżyć niezapomniane chwile i pojeździć sportowymi autami?

Tor Poznań - krótka historia
Historia tego miejsca sięga do lat 70-tych poprzedniego wieku kiedy to w roku 1974 narodził się pomysł wybudowania tego miejsca. Udało się to zrealizować niezwykle szybko - bo w latach 1975-1977. Tor powstał w miejscu starego, nieużywanego poligonu wojskowego. Głównym jego projektantem był inż. Mieczysław Biliński, któremu w detalach pomagała legenda - Bernie Ecclestone. Z najbardziej znanych nazwisk osób związanych ze sportami motorowymi, które jeździły po Torze Poznań byli między innymi: Robert Kubica, Michael Schumacher, Lewis Hamilton czy Jackie Stewart.

Aktualne wykorzystanie
Obecnie tor wykorzystywany jest głównie do organizowania imprez takich jak chociażby Wyścigowe Mistrzostwa Polski. Tor Poznań udostępniany jest również osobom prywatnym, które chcą poćwiczyć swoje umiejętności lub skorzystać z możliwości szybszej, sportowej jazdy. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednim samochodem, który pozwala na szybkie poruszania się po torze. Jak zatem połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Spędzenie ciekawego weekendu w Poznaniu oraz szybką, emocjonującą jazdę samochodem?

Jazda sportowym samochodem po Torze Poznań
Aby zorganizować jazdę sportowym autem po Torze Poznań możemy skorzystać z oferty serwisu autoprezent.pl Do wyboru mamy tam ponad 50 samochodów sportowych takich jak Ferrari, Lamborghini, Nissan GTR, Aston Martin. Kto z was nie marzył o tym aby chociaż przez chwilę usiąść za kierownicą takiego auta? Jak się okazuje oferta ta jest bardzo korzystna i wydaje nam się, że dostępna dla większości z nas. Ceny zaczynają się już od 99zł za przejazd. Ostateczna cena wynajmu takiego auta na torze zależy od kilku czynników. Najważniejsze z nich to: model samochodu, ilość okrążeń oraz to  czy będziemy siedzieć na fotelu pasażera czy usiądziemy za kierownicą. 

Decydując się na tego typu przygodę nie zapomnijmy o zrobieniu sobie kilku pamiątkowych zdjęć w sportowym samochodzie, które będą nam później przypominać o emocjach i chwilach spędzonych na torze.

Aktualny rekord toru wynosi 1min. 24s. Może wam uda się ten czas poprawić?


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin