Sprzęt, który zabezpieczy Twój ładunek w najcieplejsze dni

Sprzęt, który zabezpieczy Twój ładunek w najcieplejsze dni

Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki, który pokonuje długie odległości w całej Polsce, Europie lub na świecie na pewno powoli przygotowujesz samochód na przejście z sezonu zimowego do wiosennego. Oczywiście musisz sprawdzić techniczny stan pojazdu, ewentualne uszkodzenia spowodowane mrozem i trudnymi warunkami na drodze, zmienić opony na letnie.

Naszym zdaniem jest to także dobry moment do wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu Twojego samochodu. Uważamy, że produkty Thermo King (montowane w Polsce np. przez firmę Frost Thermo King) pozwolą zwiększyć komfort podróży Twoją ciężarówką, a także mogą być dobrą inwestycją.
Agregaty chłodnicze
Coraz większą popularnością cieszą się na świecie przejazdy w temperaturze kontrolowanej. Wiele towarów musi być przewożone w określonych warunkach chłodniczych. Zwiększa to jednak znacznie koszt ich przewozu, a także wynagrodzenie jakie są w stanie zaproponować firmy zamawiające taki transport. Żeby przystosować samochód do tego typu transportu należy zamontować w nim agregat chłodniczy, który będzie regulował temperaturę w przyczepie. Produkty Thermo King są uznawane za liderów branży jeśli chodzi o ten sprzęt, gwarantują niezawodność i trwałość na lata.

Telematyka
Firma Thermo King przygotowała także specjalistyczne oprogramowanie do automatycznego sterowania, kontroli i monitorowania pracy agregatu. Dzięki takiemu systemowi firmy transportowe z łatwością mogą zarządzać flotą samochodów, które przewożą łatwo psujące się ładunki. Korzystanie z niego zmniejsza straty w przypadku awarii samochodów, pozwala szybko wysłać na miejsce samochód zastępczy i przyspieszyć transport oraz zarządzanie flotą.

Ogrzewanie i klimatyzacja postojowa
To już wyposażenie, które najbardziej przyda się po prostu kierowcom. W bardzo zimne i bardzo gorące dni ogrzewanie i klimatyzacja postojowa sprawiają, że podróżowanie stanie się przyjemniejsze, a samochód będzie przygotowany do jazdy nawet po długiej nieobecności kierowcy w kabinie.

Rozwiązanie to polega na kontrolowaniu temperatury w kabinie kierowcy nawet podczas postoju. Dzięki agregatom system działa nawet bez włączonego silnika, a kierowca wchodząc do samochodu zawsze może spodziewać się tej samej, wybranej przez niego temperatury.


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty