Sprzęt, który zabezpieczy Twój ładunek w najcieplejsze dni

Sprzęt, który zabezpieczy Twój ładunek w najcieplejsze dni

Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki, który pokonuje długie odległości w całej Polsce, Europie lub na świecie na pewno powoli przygotowujesz samochód na przejście z sezonu zimowego do wiosennego. Oczywiście musisz sprawdzić techniczny stan pojazdu, ewentualne uszkodzenia spowodowane mrozem i trudnymi warunkami na drodze, zmienić opony na letnie.

Naszym zdaniem jest to także dobry moment do wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu Twojego samochodu. Uważamy, że produkty Thermo King (montowane w Polsce np. przez firmę Frost Thermo King) pozwolą zwiększyć komfort podróży Twoją ciężarówką, a także mogą być dobrą inwestycją.
Agregaty chłodnicze
Coraz większą popularnością cieszą się na świecie przejazdy w temperaturze kontrolowanej. Wiele towarów musi być przewożone w określonych warunkach chłodniczych. Zwiększa to jednak znacznie koszt ich przewozu, a także wynagrodzenie jakie są w stanie zaproponować firmy zamawiające taki transport. Żeby przystosować samochód do tego typu transportu należy zamontować w nim agregat chłodniczy, który będzie regulował temperaturę w przyczepie. Produkty Thermo King są uznawane za liderów branży jeśli chodzi o ten sprzęt, gwarantują niezawodność i trwałość na lata.

Telematyka
Firma Thermo King przygotowała także specjalistyczne oprogramowanie do automatycznego sterowania, kontroli i monitorowania pracy agregatu. Dzięki takiemu systemowi firmy transportowe z łatwością mogą zarządzać flotą samochodów, które przewożą łatwo psujące się ładunki. Korzystanie z niego zmniejsza straty w przypadku awarii samochodów, pozwala szybko wysłać na miejsce samochód zastępczy i przyspieszyć transport oraz zarządzanie flotą.

Ogrzewanie i klimatyzacja postojowa
To już wyposażenie, które najbardziej przyda się po prostu kierowcom. W bardzo zimne i bardzo gorące dni ogrzewanie i klimatyzacja postojowa sprawiają, że podróżowanie stanie się przyjemniejsze, a samochód będzie przygotowany do jazdy nawet po długiej nieobecności kierowcy w kabinie.

Rozwiązanie to polega na kontrolowaniu temperatury w kabinie kierowcy nawet podczas postoju. Dzięki agregatom system działa nawet bez włączonego silnika, a kierowca wchodząc do samochodu zawsze może spodziewać się tej samej, wybranej przez niego temperatury.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin