TOP 5 miejsc na zimowe ferie 2017 - gdzie wyjechać aby cieszyć się śniegiem

TOP 5 miejsc na zimowe ferie 2017 - gdzie wyjechać aby cieszyć się śniegiem

Kilka dni temu w Polsce rozpoczęły się ferie zimowe w szkołach. Jest to zawsze sezon wzmożonego ruchu na drogach. WIele osób w tym czasie planuje sobie urlopy zimowe i wybiera się na narty całymi rodzinami. Jakie miejsca będą najlepsze na tego typu wyjazd? Postaramy się wam przybliżyć kilka ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i w Europie.

Białka Tatrzańska
Jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Z jednego miejsca dostęp mamy do 3 różnych stacji narciarskich: Kotelnicy, Bani, Kaniówki. Znajdziemy tam 14 kilometrów tras o różnych stopniach trudności. Obecnie warunki na stokach są idealne do tego aby skorzystać z oferty tego właśnie ośrodka. Poza świetnie przygotowanymi stokami znajdziemy tam również niezapomniane widoki na Tatry. Jest to jedno z ładniejszych miejsc, z którego widać całą panoramę tych właśnie gór. W centrum Białki Tatrzańskiej skorzystać możemy również z kąpieli w termach ze wspaniałym widokiem na góry.

Dolina Stubai
Ta propozycja jest zdecydowanie dalej położona i musimy przygotować się na dłuższą jazdę samochodem z Polski. Czy warto? Wszystko zależy od waszych preferencji. Dolina Stubai może wam zaoferować coś czego na pewno nie doświadczycie nigdzie w Polsce. Znajdziemy tam blisko 60 różnych tras narciarskich. Ceny tygodniowych karnetów oscylują wokół 240 euro za osobę dorosłą. Jest to w miarę przystępna cena jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości jakie daje nam ten ośrodek.

Val Di Sole
Dolina Słońca Val Di Sole położona jest we Włoszech. Pomimo, że odległość od Polski jest znaczna to warto się tam wybrać przynajmniej raz w życiu. Jest to kultowy ośrodek narciarski, który oferuje nie tylko 270km tras narciarskich ale również szereg klubów i dyskotek, które po ciężkim dniu na stoku pozwalają się zrelaksować i zabawić. Miejsce szczególnie popularne wśród osób młodych.

Szpindlerowy Młyn
Jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Czechach, który wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Jego bliska odległość oraz świetnie przygotowane stoki są magnesem dla wszystkich, którzy szukają miejsca na narciarskie szaleństwa. Znajdziemy tam około 25 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Tygodniowy karnet dla osoby dorosłej kosztuje około 600zł.

Szklarska Poręba
Prężnie rozwijający się ośrodek narciarski w Szklarskiej Porębie na pewno będzie trafnym wyborem podczas wyjazdu na ferie zimowe. Mamy tam do dyspozycji 12 km tras narciarskich, 5 wyciągów narciarskich, kolej linową. Tygodniowy karnet dla osoby dorosłej kosztuje w sezonie 2017 523 złote i pozwala nam cieszyć się wszystkimi wyciągami bez żadnych ograniczeń.Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin