Wynająć czy kupić samochód?

Wynająć czy kupić samochód?

Chcesz powiększyć swoją flotę, ale nie wiesz jak to zrobić? Od zakupu odstrasza Cię masa papierkowej roboty, a leasing brzmi egzotycznie? Z tym problemem skieruj się do ekspertów z wypożyczalni. Dlaczego warto wypożyczyć auto, zamiast kupować? Oto 10 najważniejszych powodów.

1. Finanse pod kontrolą
Stałe miesięczne raty bez dodatkowych kosztów. Ustawiamy zlecenie stałe i już – problem z głowy. Nie musimy martwić się o to, że w następnym miesiącu nałożone zostaną na nas dodatkowe kwoty. Pozwala to na zaplanowanie budżetu na dłuższy okres.

2. Kolejny kredyt nie będzie problemem
Wynajem samochodu to koszt wliczany do tak zwanego pozabilansowego ujęcia. Oznacza to tyle, że nie musimy się martwić o obciążanie naszej firmy, zdolność kredytowa nie ulegnie zmianie.

3. Odliczamy VAT
Nie dość, że zgodnie z prawem raty stanowią koszt uzyskania przychodu, to jeszcze według ustawy mamy możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów. Koszty będą jeszcze niższe!

Sprawdź ofertę wynajmu długoterminowego na http://mirent.pl/wynajem-dlugoterminowy/

4. Eksperci zajmą się wszystkim
Nowe, lśniące auto. Wsiadamy, odpalamy. Tylko wyjeżdżamy na drogę i zdarza się to, czego najbardziej chcielibyśmy uniknąć – stłuczka. Nie dość, że to koszty, to jeszcze klient będzie niezadowolony. Z wypożyczalnią, taką jak na przykład Mirent, nie musimy się tym martwić, bo zajmie się ona serwisem i pomocą w nagłych przypadkach!

5. Specjaliści do naszej dyspozycji
Korzystając z doświadczenia tych samych ekspertów, dowiemy się jakie auto najlepiej spełni nasze wymagania, a co za tym idzie, zminimalizujemy koszty i wzmocnimy wizerunek naszej firmy. Przy okazji zdobędziemy ważną wiedzę na temat przyjmowanych do floty aut.

6. Indywidualne podejście
Eksperci pomogą nam także w stworzeniu umowy, która zadowoli obie strony i dostosowana będzie do naszych potrzeb. Możemy im zaufać – w wypożyczalni, takiej jak Mirent, pracują doświadczeni specjaliści z szeroką wiedzą w dziedzinie motoryzacji.

7. Brak ryzyka biznesowego
Skoro korzystamy z wiedzy ekspertów, zaopiekują się oni naszą flotą i jej ubezpieczeniem, a serwis nie będzie naszym problemem, możemy zająć się rozwojem firmy.

8. Szybkość realizacji
Jeśli już zdecydowaliśmy się na wynajem i obawiamy się, że nie zdążymy przed następnym wyjazdem służbowym, pamiętajmy, że wypożyczalnie posiadają szeroki wybór aut gotowych do odbioru! Przyjeżdżamy, załatwiamy formalności i wyjeżdżamy własnym autem.

9. Elastyczny kontrakt
Samochód nie spełnia naszych wymagań? A może okazało się, że nie będzie potrzebny przez cały okres trwania umowy? Wystarczy, że skontaktujemy się z wypożyczalnią i zapytamy o renegocjacje warunków wynajmu. Możemy wynająć dodatkowe pojazdy, zmniejszyć naszą flotę bądź przedyskutować warunki umowy.

10. Znacznie taniej niż w leasingu
Gdy pytamy o nowe auto w ofercie leasingowej, pojawiają się cudowne oferty w niskich cenach. Jednak dopiero po dłuższej rozmowie wychodzą też dodatkowe koszty, takie jak wkład własny zarówno w ubezpieczenie, naprawy, a nawet opłata 10% wartości leasingowanego auta! W przypadku wypożyczalni wszystko jest klarowne i – co najważniejsze – dużo tańsze.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin