Dealer BMW - sprawdź co posiada w swojej ofercie
Źródło: Canva

Dealer BMW - sprawdź co posiada w swojej ofercie

Samochody marki BMW od wielu lat zaliczane są do segmentu aut klasy premium. Nie dziwi więc fakt, że zarówno w procesie zakupu, jak i dalszej eksploatacji pojazdu, klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Jakie usługi świadczy autoryzowany dealer BMW M-Cars? Oto najważniejsze informacje dla osób, które planują zakup samochodu niemieckiej marki!

Samochody nowe i używane na wyciągnięcie ręki

Podstawowym zakresem działalności, jakim charakteryzuje się dealer BMW, jest sprzedaż fabrycznie nowych samochodów. Obecnie klienci zainteresowani zakupem pojazdu mogą dokonać indywidualnej personalizacji, dobierając nie tylko model i rodzaj nadwozia, ale także wersję silnikową, listę wyposażenia, czy kolor lakieru oraz barwy wnętrza. Dzięki temu nowy właściciel otrzymuje auto skrojone pod kątem własnych potrzeb! Rozwinięciem oferty, jaką prezentuje krakowski dealer BMW, są samochody używane. Warto podkreślić fakt, iż w większości są to praktycznie nowe, kilkuletnie pojazdy o znikomym przebiegu, sięgającym kilkunastu tysięcy kilometrów. Ze względu na fakt, że część spośród nich wykorzystywana była w formie samochodów demonstracyjnych, każdy z egzemplarzy posiada bogate wyposażenie oraz pełną historię serwisową.

Oferta fabrycznie nowych aut gotowych do odbioru

Klienci, którzy nie chcą lub z różnych względów nie mogą oczekiwać na dostawę indywidualnie spersonalizowanego pojazdu, mogą skorzystać z oferty aut gotowych do odbioru od ręki. Dealer BMW M-Cars posiada w swojej ofercie duży wybór pojazdów, które można zakupić podczas jednej wizyty w salonie. Zakres propozycji obejmuje w zasadzie wszystkie segmenty, począwszy od BMW serii 1, przez popularne modele serii 3 oraz 5, po luksusową serię 7, sportową serię 8, czy gigantycznego SUV-a, jakim jest X7. Auta dostępne w programie samochodów gotowych do odbioru to fabrycznie nowe, bogato wyposażone egzemplarze, dostępne w przystępnych cenach. Obecnie wśród ofert znaleźć można coraz więcej samochodów z nowoczesnym napędem elektrycznym, który pozwala na doskonałe osiągi przy bardzo rozsądnym zasięgu na jednym ładowaniu baterii.

Kompleksowa obsługa serwisowa na najwyższym poziomie

Samochody marki premium wymagają również profesjonalnej obsługi serwisowej, świadczonej przez wykwalifikowanych specjalistów. Dealer BMW M-Cars posiada w swojej ofercie szereg usług serwisowych dostępnych od ręki. Doświadczona kadra mechaników w codziennej pracy zajmuje się zarówno podstawowymi czynnościami, takimi jak serwisy filtrowo-olejowe, czy inspekcje stanu technicznego, jak i znacznie bardziej zaawansowanymi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. Korzystanie z usług autoryzowanego serwisu to gwarancja jakości przeprowadzonych prac serwisowych. Pełna historia napraw oraz przeglądów z listą wizyty w ASO to także istotny czynnik, który może wpływać na wartość pojazdu w przypadku chęci jego odsprzedaży w przyszłości. 

Finansowanie zakupu w formie atrakcyjnego leasingu

Istotną usługą, jaką oferuje dealer BMW M-Cars, jest możliwość zakupu nowego lub używanego samochodu w leasingu. Ta forma finansowania przeznaczona jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Dzięki leasingowi możliwe jest rozbicie kosztów zakupu na kilkadziesiąt comiesięcznych rat, dzięki czemu nowe BMW jest dostępne dla większej ilości zainteresowanych osób. Parametry finansowania można regulować w zależności od preferencji czy też możliwości finansowych klienta. Wysokość raty można więc zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od wartości kwoty, jaka zostanie uiszczona w ramach wpłaty własnej, czy wykupu końcowego. Warto wspomnieć, że w przypadku firm, comiesięczne raty leasingowe można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu! Po zakończeniu trwania umowy pojazd można zakupić za określoną cenę lub oddać do salonu, a w jego miejsce zamówić kolejne, nowe auto. 

Szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych do wszystkich modeli BMW

Dealer BMW M-Cars w zakresie swoich usług oferuje także sprzedaż fabrycznie nowych, oryginalnych części zamiennych do wszystkich modeli BMW oraz duży wybór akcesoriów i gadżetów dla użytkowników, oraz fanów marki. Klienci mogą więc zdecydować się na zakup nowego kompletu opon, czy felg, albo akcesoriów, które wpłyną na aspekt wizualny samochodu lub poprawią komfort podróży. Z kolei w kategorii gadżetów znaleźć można takie produkty jak oryginalna odzież, dodatki, czy zabawki, sygnowane logotypem marki BMW. Warto pamiętać, że decydując się na zakup w sklepie, który prowadzi oficjalny dealer BMW, nie musimy obawiać się o jakość produktów, czy też ich pochodzenie.