Z myślą o kierowcach twórcy porównywarki ubezpieczeń Mubi w ostatnim czasie skupili swoje działania na wdrożeniu nowych funkcjonalności internetowego kalkulatora OC. Od 2 lat Mubi pomaga znaleźć najbardziej atrakcyjne oferty ubezpieczeń komunikacyjnych właścicielom czterech kółek. Od kwietnia tego roku firma rozszerzyła swoją działalność również o ubezpieczenia dla motocyklistów.

Czytaj więcej


Kontenery mogą pełnić wiele funkcji – sanitarną, biurową i socjalną. Są szybkie w budowie i przenoszeniu, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Jednak nie tylko. To również dobry sposób na wydzielenie przestrzeni biurowej. Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej


Wybór sklepu to pierwsza i często najważniejsza decyzja, którą należy podjąć, kupując części samochodowe. Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej


Premiera najnowszego flagowca Xiaomi Mi 11, zrobiła sporo zamieszania na rynku telefonów opanowanym w większości przez firmy z państawa środka. Zaskoczeniem były nie tylko materiały użyte do wykonania słuchawki ale przede wszystkim procesor i aparat główny w który wyposażono Mi 11.

Czytaj więcej


Historia Volkswagena Garbusa (znanego jako VW T1) jest bardzo bogata i związana z wieloma ciekawymi historiami. W pewnym momencie praktycznie każdy kierowca marzył o tym, aby wyposażyć się w taki samochód i pochwalić się nim przed swoimi znajomymi lub kolegami z pracy. Ten model auta jest dobrze znany po dzień dzisiejszy i zostawił trwały ślad w historii motoryzacji. Warto dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Czytaj więcej


Olej jest jednym z najistotniejszych elementów eksploatacyjnych nie tylko w samochodach osobowych, ale również w autach towarowych czy też maszynach rolniczych. W kwestii tych ostatnich należy pamiętać, że ten rodzaj oleju nie jest jedynym wymaganym do ich poprawnego działania.

Czytaj więcej


„Wypadek? To mnie nie dotyczy. Jestem dobrym kierowcą z długim stażem, w dodatku jeżdżę rozważnie, więc co złego może się stać?” – tak wygląda tok myślenia wielu kierowców. A jak wiadomo, na drodze zdarzyć się może wszystko i to niekoniecznie z naszej winy. Zrządzenie losu może sprawić, że znajdziemy się w złym miejscu o złym czasie, a tragedii nie uda się w żaden sposób uniknąć.

Czytaj więcej


Aby możliwa była redukcja emisji i oszczędność paliwa, konieczne jest zebranie informacji na temat rzeczywistego obciążenie układu napędowego statku. Tego typu dane można pozyskiwać za pomocą przetwornika momentu obrotowego T40MC. Oprócz precyzyjnego zbierania informacji, możliwe jest także stworzenie optymalnych warunków pracy dla silników okrętowych. Co warto wiedzieć na ten temat?

Czytaj więcej


Na rynku istnieje wiele firm produkujących jednoślady, z których niektóre wyróżniają się bardziej wśród konkurencji. Dzisiaj przyglądamy się jednej z nich, by lepiej dowiedzieć się co czyni ją wyjątkową, odpowiada za jej ogólnoświatowy sukces i sprawia, że jest tak rozpoznawalna. Poznajmy bliżej rowery Trek i przyczyny ich popularności.

Czytaj więcej


Samochody dostawcze to bardzo popularny segment pojazdów wykorzystywanych do pracy. Firmy kurierskie, transportowe, budowlane, przemysł oraz wiele innych branż opiera skuteczność i sprawność realizowanych przez siebie zadań na samochodach dostawczych.

Czytaj więcej