Chorwacja to przepiękny region turystyczny. Dodatkowo coraz więcej turystów przekonuje się do campingów bijących rekordy popularności w ostatnich sezonach. Obraz starych campingów, na których znajduje się jedynie pole namiotowe i sanitariaty, zacierany jest przez nowoczesne obiekty.

Czytaj więcej


Czy wiesz, czym jest OBU? Jak działa tego typu urządzenie i który produkt warto wybrać?

Czytaj więcej


Międzyzdroje - wyjątkowa, nadmorska miejscowość ze słynną Promenadą Gwiazd. Każdego roku przybywają tutaj tłumy turystów spragnionych spacerów po plaży, spektakularnych zachodów słońca i oderwania od codzienności. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi nowoczesny, nowo otwarty, kompleksowy obiekt Bel Mare Resort zlokalizowany w centrum urokliwego miasta. Jest to komfortowy, o czterogwiazdkowym standardzie resort nad morzem, który oferuje wszystkim gościom mnóstwo możliwości i udogodnień.

Czytaj więcej


Dla przedsiębiorców leasing pojazdów to forma finansowania alternatywna dla kredytu. Każdy samochód w leasingu musi być ubezpieczony, ale warunki ubezpieczenia dyktuje leasingodawca. W efekcie ubezpieczenie samochodu w leasingu najczęściej oznacza zakup pełnego pakietu polis – OC, AC, NNW i Assistance.

Czytaj więcej


Wypoczynek nad morzem- pierwsze skojarzenia? Słońce, gorący piasek, morskie fale i relaks wśród wielu innych turystów, którzy postanowili odpocząć nad Bałtykiem. Czy jednak takie stereotypowe widzenie urlopu nad polskim morzem nie ma żadnej alternatywy? A gdyby tak wybrać się nad morze zimą...?

Czytaj więcej


Czyszczenie samochodu u profesjonalisty może kosztować nas nawet 300 zł. Tymczasem możemy wykonać to samodzielnie i tanim kosztem, zwłaszcza jeżeli dysponujemy odpowiednimi środkami i urządzeniami do mycia i pielęgnacji samochodu. Omawiamy, jak powinno wyglądać sprzątanie auta krok po kroku!

Czytaj więcej


Podróżowanie za granicę w celach zawodowych, turystycznych lub prywatnych to codzienność wielu ludzi. Do najpopularniejszych kierunków należą Niemcy, Austria, Holandia czy Czechy, ale również kraje typowo turystyczne, takie jak np. Chorwacja czy Włochy. Aby podróż przebiegła komfortowo i bez zakłóceń, warto zdecydować się na dobrej jakości środek transportu. Szczególnie polecanym pojazdem jest bus. Dlaczego warto wybrać busa, podróżując za granicę?

Czytaj więcej


Opony to z pewnością nie mały wydatek dla każdego kierowcy. Ich wymiana może być bardzo kosztowna. Dlatego, wielu kierowców poszukuje alternatywnych, tańszych rozwiązań. Często wybieraną możliwością są opony bieżnikowane, czyli takie, który były już zużyte i w miejsce starego bieżnika ponownie nałożono nowy. Zwykle są one kila razy tańsze od nowych opon. Oszczędność jest spora, jednak wiele osób zastanawia się czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie i czy nie będzie ono miało wpływu na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Czytaj więcej


Samochody elektryczne coraz częściej można spotkać na polskich drogach. Te ciche i wygodne auta o wielu zaletach podbijają serca kierowców. Potrzebują one jednak systematycznego ładowania, które wymaga czasu. Są różne sposoby na naładowanie samochodu elektrycznego, lecz który z nich jest najkorzystniejszy? Jesteś posiadaczem samochodu elektrycznego i zastanawiasz się nad kupnem domowej stacji ładowania? Sprawdź, dlaczego jest ona najwygodniejszym rozwiązaniem.

Czytaj więcej


Szczelność układu klimatyzacji jest warunkiem jej prawidłowego działania. Dlatego obowiązkiem każdego właściciela pojazdu jest regularne sprawdzanie ewentualnych strat czynnika roboczego. Na pewno powinieneś bacznie obserwować miejsca pokryte korozją lub oleistym nalotem. Oprócz pobieżnych oględzin układu warto także wykorzystać dokładniejsze sposoby. W dzisiejszych artykule omówimy wykrywanie nieszczelności za pomocą: - środka pieniącego - lampy UV - elektronicznego wykrywacza nieszczelności - próby ciśnieniowej Poniższe informacje na pewno okażą się dla Ciebie pomocne pod kątem skutecznego serwisu układu klimatyzacji w aucie.

Czytaj więcej