W artykule będziemy pisać o tym, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego akumulatora do samochodu. Akumulatory samochodowe są sercem układu elektrycznego w każdym aucie i odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu energii do silnika, układu zapłonowego, a także do innych systemów i urządzeń elektrycznych. Nieprawidłowo dobrany akumulator może prowadzić do problemów z rozruchem, awarii systemów elektrycznych, a nawet uszkodzenia silnika. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jakie są Twoje potrzeby i jaki rodzaj akumulatora będzie najlepszy dla Twojego samochodu.

Czytaj więcej


Polskie wybrzeże jest wyjątkowe, ale niektóre miejscowości, szczególnie zapisują się w pamięci swoją urokliwością. Do nich należą Rowy – miejsce, w którym naładujesz wewnętrzne akumulatory oraz komfortowo odpoczniesz. Ahoj Rowy i przygodo! Co oferujecie swoim gościom?

Czytaj więcej


Alufelgi to ozdoba każdego auta. Jednak po zimie mogą wyglądać dość opłakanie, a konwencjonalne mycie nie zawsze przywraca ich blask. Jest jednak kilka sposobów i preparatów, które pozwolą przywrócić alusy do perfekcji.

Czytaj więcej


Planujesz wymianę telewizora i nie wiesz, na jakie parametry warto zwrócić uwagę? Trzeba przyznać, że elektronika rozwija się w oszałamiającym tempie i z każdym rokiem mamy do wyboru coraz bardziej zaawansowane urządzenia. Zobacz, co wyróżnia telewizory NanoCell i dlaczego warto wziąć je pod uwagę przy wyborze nowego sprzętu.

Czytaj więcej


Zima w pełni, a w kolejnych województwach dzieci odpoczywają już na wyjazdach. Wraz z końcem stycznia dwutygodniowa przerwa zaczyna się również w Małopolsce. Jak konstruktywnie spędzić ten czas, aby wrócić do szkoły z nową energią? Co można robić – dokąd posłać swoje dziecko na ferie zimowe w Małopolsce? Podpowiadamy!

Czytaj więcej


Karkonosze to częsty kierunek wybierany przez urlopowiczów. Wspaniałe widoki, górskie szlaki, ośrodki narciarskie oraz wiele rozrywek dla rodzin z dziećmi sprawiają, że w Karkonoszach każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej


Nie da się ukryć, że podróże do Niemiec stają się obecnie coraz to popularniejsze. Nie powinno nas to jednak dziwić, gdyż kraj naszego zachodniego sąsiada ma nam niezwykle wiele do zaoferowania. Co więcej, Niemcy są krajem, który bezpośrednio z nami graniczą, a co za tym idzie, taka podróż nie będzie dla nas wymagająca i uciążliwa. Niemniej jednak wiele osób zastanawia się, jak można zminimalizować koszty naszej podróży. Z pewnością w tym momencie nie chcemy zbyt wiele wydawać, gdyż sytuacja gospodarczo- ekonomiczna zmusza nasz do kreowania pokaźnych oszczędności. Wobec tego coraz częściej decydujemy się na to, by zamienić podróże samolotem na podróże busem. Jednak jak wybrać najlepszą firmę transportową, która bezpiecznie dowiezie nas do miejsca docelowego w Niemczech?

Czytaj więcej


Drukowanie 3D to coraz bardziej popularna metoda, służąca nowoczesnemu i zaawansowanemu modelowaniu. Aby jednak powstał gotowy model, niezbędne jest wykorzystanie specjalnie przygotowanych materiałów, takich jak filamenty i żywice. Zobaczmy, czym się różnią i co warto wiedzieć o różnych typach filamentów.

Czytaj więcej


Import aut z USA jest bardzo opłacalny. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Warto natomiast wiedzieć, że proces sprowadzania pojazdów z Ameryki okazuje się często skomplikowany - ze względu wielu formalności, które należy dopełnić, aby być posiadaczem wymarzonego auta sportowego zza oceanu. W dzisiejszym artykule przedstawimy 5 zasad, które powinieneś znać podczas procesu sprowadzania auta z USA. Miłej lektury!

Czytaj więcej


Mogą zbyć ozdobne, reklamowe bądź humorystyczne. Pomagają wyrazić ważne idee społeczne lub polityczne, wskazują, z jaką organizacją i jakimi działaniami się solidaryzujemy. Mówią wszystkim, co kochamy i kogo szanujemy. To tylko niektóre z funkcji, jakie pełnią naklejki na samochód lub motocykl.

Czytaj więcej