Specyfika transportu chłodniczego wymaga maksymalnej optymalizacji logistyki oraz transportu produktów. Obecnie przedsiębiorstwa transportowe dążą do możliwie najlepszej organizacji swoich struktur oraz prowadzonej działalności.

Czytaj więcej


Maroko określane bywa jako barwna mozaika kultur i orientalna perełka Afryki Północnej. Nic w tym dziwnego, gdyż potrafi oczarować swoim kolorytem i tajemniczą aurą. Malowniczo położony na afrykańskim wybrzeżu stanowi jeden z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych krajów Maghrebu. Przekonaj się, jakie tajemnice kryje Maroko…

Czytaj więcej


Niemieckie samochody mają stosunkowo dużą grupę zwolenników. Uznawane są za trwałe i solidnie wykonane, a przy tym stosunkowo niedrogie w utrzymaniu. Każdego roku zza zachodniej granicy do Polski sprowadzane są tysiące aut. Dlatego, aby natrafić na najlepsze okazje, trzeba wiedzieć gdzie ich szukać.

Czytaj więcej


Zakup samochodu to dość duży wydatek, czasem jeszcze większym jest jego codzienna eksploatacja, a z czasem coraz częstsze wizyty u mechanika i wymiana kolejnych podzespołów może być bardzo dotkliwa dla portfela.

Czytaj więcej


Samochody kosztują relatywnie coraz mniej. Coraz częściej Polacy również rezygnują z zakupu bardzo starych aut, ponieważ za podobne pieniądze można już kupić całkiem sensowne auto. Pozbywanie się z dróg tak zwanych jeżdżących wraków jest jednym z priorytetów, ponieważ bardzo mocno zaczynamy zwracać uwagę i na ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo.

Czytaj więcej


Kupno ubezpieczenia samochodowego to zawsze znaczący wydatek. Poszukując zniżek czy oszczędności, warto przede wszystkim zastanowić się nad sposobem wykupienia polisy.

Czytaj więcej


Transonet.pl to nowoczesna giełda transportowa, której poszukiwałeś. Idealne miejsce do znalezienia przewoźnika lub zleceniodawców, którzy oczekują na transport przesyłek. To portal ułatwiający komunikację i przewóz – zarówno osób, jak i przesyłek.

Czytaj więcej


Według ogólnodostępnych statystyk udział zamówień stacjonarnych do tych z dowozem w branży gastronomicznej rozkłada się mniej więcej w proporcji 30 do 70. Oznacza to, że około 70% obrotu restauracji jest generowane przez zamówienia z opcją dostawy na wskazany przez zamawiającego adres. Nie trudno więc się domyślić, że również 70% wykonywane jest w sektorze zamówień z dostawą. Optymalizacja pracy w tym sektorze pozwala na wygenerowanie ogromnej skali oszczędności czasu i wydatków.

Czytaj więcej


Nieodzownym elementem prowadzenia każdej firmy są dokumenty. Ich ilość jest zróżnicowana, uzależniona przede wszystkim od wielkości firmy, lecz również od wielu innych czynników. Zarządzanie dokumentami w firmie to proces, który obejmuje wszystkie etapy, jakie musi przejść każdy dokument. Należy do nich na przykład rejestracja dokumentów, ich porządkowanie, klasyfikacja oraz archiwizacja, która jest najczęściej ostatnim stadium.

Czytaj więcej


Nie da się ukryć, że obecnie rośnie liczba osób, które stale korzystają z usług kurierskich. Teraz prowadzenie własnej firmy w wielu branżach wymaga, aby wysyłać przesyłki do swoich klientów czy innych partnerów biznesowych. Także osoby prywatne coraz częściej nadają  paczki, dokumenty czy inne przesyłki. Nikt z nas nie lubi przepłacać, dlatego rewelacyjnie byłoby znaleźć rozwiązanie tanie i wygodne.

Czytaj więcej