W dniach 22-24 maja 2018 roku w Limassol - biznesowym centrum na Cyprze, odbyły się targi pod nazwą iFX Expo.

Czytaj więcej


Kierowcy coraz częściej podjeżdżając na stacje paliw są zaskakiwani kolejnymi podwyżkami. Problem rosnących cen benzyny i oleju napędowego dotyka osoby prywatne, ale także firmy wykorzystujące w swojej pracy samochody. Jeśli flota liczy kilkadziesiąt czy kilkaset pojazdów, to każdy wzrost cen znacząco odbija się na ponoszonych kosztach. Dlatego też bardzo ważne jest podjęcie działań mających na celu oszczędności, dotyczy to między innymi dbania o stan techniczny pojazdów, a także nauczenie użytkowników ekologicznej jazdy.

Czytaj więcej


Decydując się na budowę domu pierwszym krokiem będzie wybór odpowiedniego projektu. Należy go dokładnie przemyśleć i dopasować do potrzeb osób, które będą w nim mieszkać, a także do własnych wymagań estetycznych. Współcześnie na rynku istnieje tysiące gotowych pomysłów przygotowanych przez specjalistów w dziedzinie projektowania. Wybierając gotowy projekt z całą pewnością zaoszczędzamy na czasie. Bez względu na to, jaki projekt wybierzemy podstawowe elementy konstrukcyjne będą niezmienne.

Czytaj więcej


Atutem wypożyczalni samochodów Zabrze jest indywidualne podejście do każdego potencjalnego klienta. Jest to o tyle istotne, że pozwala na zawarcie korzystnej umowy, a w przypadku stałych użytkowników nie tylko umożliwia wynegocjowanie ulg, ale także skorzystanie z promocyjnych cen.

Czytaj więcej


Zastanawialiście się kiedyś nad tym ile macie możliwości wysyłki towarów zamówionych przez Internet? Bez względu na to czy zamawiacie rzeczy z allegro.pl czy ze sklepu internetowego - z każdym rokiem przybywa nam nowych opcji wysyłki przesyłek. Spróbujemy zrobić zestawienie możliwych form wysyłki jakie są obecnie najpopularniejsze.

Czytaj więcej


Podróżując samochodem po Europie oprócz standardowych przepisów ruchu drogowego, podobnych we wszystkich krajach, można natknąć się na bardziej niecodzienne zakazy i nakazy. Niektóre stanowią tylko interesującą ciekawostkę, ale należy pamiętać, że nieprzestrzeganie wielu z nich może zakończyć się otrzymaniem mandatu. Oto wybrane najciekawsze przepisy dotyczące prowadzenia i posiadania auta w państwach Europy.

Czytaj więcej


Meksyk, nazywany „Skarbnicą Dziedzictwa Majów”, stanowi połączenie historii z nowoczesnością. Tutaj, w kraju kontrastów – gdzie ubóstwo przeplata się z bogactwem, można poczuć się jak w innym, odległym świecie. Zobaczmy zatem, jakie atrakcje czekają na turystów w krainie Majów oraz Azteków.

Czytaj więcej


Sprzedaż terenowa potrafi być bardzo dużym wyzwaniem pod względem logistycznym. Bardzo często opracowywanie planu pracy może zająć bardzo dużo czasu, a przecież i tak szybko może on przestać być optymalny, ponieważ rynek i punkty sprzedaży dynamicznie się zmieniają. Dlatego warto skorzystać z narzędzia route.plus, które pozwala na jego bieżącą optymalizację.

Czytaj więcej


Ponad 80 tys. km dróg, setki rozgałęzień, zjazdów i tuneli. Europejska sieć autostrad z pewnością musi robić wrażenie. Tak rozbudowana infrastruktura drogowa jest jednak równie wygodna, co wymagająca dla podróżujących po niej kierowców. Przebiega przez kilkanaście państw o odmiennych systemach płatniczych, innych przepisach prawa oraz limitach prędkości. Redaktorzy Oponeo.pl wyszli naprzeciw oczekiwaniom czytelników, tworząc kompleksowe i niezwykle przystępne kompendium wiedzy na temat europejskich autostrad.

Czytaj więcej


Przy wymianie auta na nowe z reguły większą część naszej uwagi koncentrujemy na wybraniu nowego modelu, nieco odsuwając w kąt dotychczasowy środek transportu. Delikatnie powiedziane, z reguły na jakiś czas w ogóle ze świadomości usuwamy konieczność sprzedaży starego i w całości oddajemy się poszukiwaniom ukochanego następcy. Ta strategia nie do końca jest jednak słuszna. Dlaczego?

Czytaj więcej