Elektromobilność - odpowiedzialne i opłacalne rozwiązanie dla przyszłości

Elektromobilność - odpowiedzialne i opłacalne rozwiązanie dla przyszłości

Elektromobilność, czyli wykorzystanie samochodów elektrycznych, staje się coraz popularniejszym wyborem wśród świadomych ekologicznie użytkowników. Oprócz korzyści dla środowiska, pojazdy z napędem elektrycznym oferują wiele korzyści biznesowych. Firma MHC Mobility, znana z wysokiej jakości oferty, dołączyła do programu "Mój Elektryk", oferując długoterminowy wynajem pojazdów elektrycznych w atrakcyjnych cenach.

Wynajem długoterminowy pojazdów elektrycznych – korzystna i ekologiczna opcja dla Twojego biznesu

Dzięki dopłatom z programu "Mój Elektryk", wynajem długoterminowy pojazdu elektrycznego staje się bardziej opłacalny w porównaniu do wynajmu pojazdu z tradycyjnym silnikiem spalinowym. Rata wynajmu uwzględnia wszystkie koszty związane z posiadaniem samochodu elektrycznego, włączając w to finansowanie zakupu, kompensację utraty wartości pojazdu, ubezpieczenie, serwis i auto zastępcze na czas naprawy. Dla kierowcy korzystającego z usługi, jedynym zadaniem jest pamiętanie o konieczności naładowania pojazdu.

 

Odpowiedzialność za środowisko i oszczędności

Wpływ na środowisko i oszczędności finansowe to kluczowe czynniki, które przemawiają na korzyść pojazdów elektrycznych. Pojazdy te charakteryzują się zeroemisyjnością, co oznacza, że nie wydzielają szkodliwych spalin do atmosfery. Przejście na odnawialne źródła energii w sektorze motoryzacyjnym przyczynia się do dekarbonizacji rynku. Dodatkowo, korzystanie z pojazdów elektrycznych przynosi znaczne oszczędności finansowe. Koszt przejechania 100 km elektrycznym samochodem dostawczym wynosi tylko około 8 zł, podczas gdy w przypadku porównywalnego pojazdu spalinowego może wynosić nawet kilkadziesiąt zł. Poza tym, koszty przeglądów i serwisu są niższe w przypadku pojazdów elektrycznych, ponieważ nie ma konieczności wymiany filtrów czy olejów, a zużycie części jest mniejsze, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne. Elektromobilność jest zatem odpowiedzialnym wyborem zarówno dla środowiska, jak i dla portfela.

 

Korzyści związane z samochodami elektrycznymi

Samochody elektryczne otrzymują różnego rodzaju przywileje i ulgi, w tym zwolnienie z akcyzy, wyższe odpisy amortyzacyjne, darmowe parkowanie w miastach, bezpłatny przejazd autostradami, możliwość jazdy buspasami oraz bezproblemowy wjazd do stref czystego transportu. Wprowadzenie samochodów elektrycznych pomaga firmom realizować cele zrównoważonego rozwoju i odpowiadać na potrzeby ochrony środowiska.

MHC Mobility, jako dostawca mobilności, oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie elektromobilności. Długoterminowy wynajem pojazdów elektrycznych w ramach programu "Mój Elektryk" pozwala klientom korzystać z atrakcyjnych cen i wsparcia finansowego. Wraz z infrastrukturą ładowania i szeroką gamą pojazdów elektrycznych, MHC Mobility zapewnia kompleksową obsługę i doradztwo, umożliwiając firmom i przedsiębiorstwom przewagę konkurencyjną oraz oszczędności kosztów. Elektromobilność to przyszłość, która już nadeszła, i MHC Mobility jest gotowe pomóc klientom w podejmowaniu ekologicznych i korzystnych dla biznesu decyzji.

Zainteresowanych wynajmem długoterminowym pojazdów elektrycznych zapraszamy do kontaktu z MHC Mobility i dołączenia do rewolucji elektromobilności.

 

Więcej informacji: https://mhcmobility.pl/elektromobilnosc-samochody-elektryczne-dla-Twojej-firmy.