Gadżety samochodowe - Akcesoria dla kierowców

Gadżety samochodowe - Akcesoria dla kierowców

Rynek gadżetów motoryzacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Do wyboru kierowcy mają setki produktów, dzięki którym Ich samochody staną się miejscem przyjaznym, schludnym i funkcjonalnym. Bez względu na to, czy pojazd został niedawno kupiony czy jest to auto z rynku wtórnego, każdy rodzaj dodatkowych akcesoriów ułatwia codzienne korzystanie z samochodu. Biorąc to wszystko pod uwagę, szeroki wachlarz gadżetów rodzi problem. Jest nim tandeta wykonania tanich towarów zalewających rynek. Warto zatem szczególnie zwrócić uwagę na zakup markowych akcesoriów. Takie działanie w zdecydowany sposób uchroni przyszłych właścicieli gadżetów przed kupowaniem tanich bubli.

Rynek gadżetów motoryzacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Do wyboru kierowcy mają setki produktów, dzięki którym Ich samochody staną się miejscem przyjaznym, schludnym i funkcjonalnym. Bez względu na to, czy pojazd został niedawno kupiony czy jest to auto z rynku wtórnego, każdy rodzaj dodatkowych akcesoriów ułatwia codzienne korzystanie z samochodu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, szeroki wachlarz gadżetów rodzi problem. Jest nim tandeta wykonania tanich towarów zalewających rynek. Warto zatem szczególnie zwrócić uwagę na zakup markowych akcesoriów. Takie działanie w zdecydowany sposób uchroni przyszłych właścicieli gadżetów przed kupowaniem tanich bubli.

Pomoc techniczna - wyposażenie samochoduOsobom posiadającym własny pojazd, jednak nie wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania może martwić fakt braku dostępności technologii w porównaniu z właścicielami innych- nowoczesnych aut. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki rodzaj gadżetów zaimplementować do pojazdów niewyposażonych w nowinki techniczne. Kierowcom potrzebującym dodatkowej pewności w parkowaniu na pewno przydadzą się czujniki parkowania, szczególnie tylne.

Do swobodnej rozmowy telefonicznej z pozycji za kierownicą idealnie służyć będzie zestaw głośnomówiący, dzięki któremu kierowca będzie miał możliwość przeprowadzić ważną dla Niego rozmowę w konkretnej chwili, równocześnie prowadząc samochód. Tester akumulatora to specjalistyczne akcesorium do informowania właściciela samochodu w jakim stanie znajduje się bateria pojazdu. Czy jest naładowana czy nie. Jest to ważne zagadnienie, szczególnie w zimowe dni i wieczory. Osobom palącym wewnątrz auta pomagać będzie podświetlana popielniczka samochodowa.

Natomiast dla własnego świętego spokoju pomocne okazać się mogą rejestratory jazdy. Dodatkowo wysokiej jakości dźwięki generować będą radia samochodowe FM. Cena takich gadżetów nie jest wygórowana. Większość akcesoriów kupić można do 100 zł, natomiast wyższej jakości rejestratory czy wspomniane wcześniej radioodbiorniki do 350 zł. 

Majsterkowicze motoryzacyjniMęski świat motoryzacji to ważna dla mężczyzn osobliwa nisza pozwalająca na robienie czegoś samemu, po swojemu. Każdy kierowca, który pała się motoryzacją chciałby mieć wyposażony Swój garaż jak najlepszy warsztat samochodowy. Stąd ogólna chęć i pasja mężczyzn do majsterkowania przy własnym aucie w garażu bądź pod blokiem.

Podstawą samodzielnej wymiany kół w samochodzie jest solidnie wykonany z teleskopową rączką klucz do kół. Dzięki niemu wymiana ogumienia z letniego na zimowe będzie dziecinnie łatwa zimą i latem. Wyposażenie kierowcy powinno zawierać solidne kable rozruchowe, gdzie przy niedomaganiu akumulatora zawsze użytkownicy posiłkować mogą się pomocą sąsiada przy awaryjnym rozruchu własnego samochodu.

Za prawidłowe ciśnienia w oponach odpowiedzialny będzie kompresor do kół, podłączany do gniazda zapalniczki, tłocząc powietrze jakby było go za mało. Zapasowy kanister będzie pomocny przy większych trasach, gdy możliwości znalezienia przydrożnej stacji będzie ograniczona. Typowo dla warsztatowców, pracujących przy osprzęcie silnika bądź przy zawieszeniu pomocne okazać się mogą lampy warsztatowe oraz lusterka LED- dla precyzyjnej pracy w ograniczonych warunkach oświetleniowych takich jakie są w garażu. Wszystkie przytoczone gadżety samochodowe są niedrogie. Koszt jednostkowego akcesorium to około 50 zł. 

Wyposażenie dodatkowe do autaRównolegle, wraz z dostępnością akcesoriów podstawowych takich jak klucz do kół czy lewarek, pojazdy mogą zostać doposażone w pomocne kierowcom takie elementy jak odkurzacz, dzięki któremu wnętrze samochodu będzie wyglądać czysto i schludnie.

Solidna linka holownicza okaże się pomocna w nagłych awariach uniemożliwiających poruszanie się pojazdu po drodze. Świetne rozwiązanie dla kierowców nie posiadających w OC transportu pojazdu lawetą do miejsca zamieszkania. Welurowe dywaniki umilą komfort jazdy w letnie dni. Natomiast multimetr będzie przydatny w diagnozowaniu właściwego napięcia między akumulatorem a alternatorem i stwierdzeniem czy regulator napięcia działa poprawnie.

Fajnym gadżetem okaże się zestaw siatek montowanych w bagażniku przeciwdziałającym przemieszczaniu włożonym do bagażnika przedmiotom Większość wymienionych akcesoriów oscyluje pomiędzy 20 a 40 zł. 

Przydatne drobiazgi do Twojego samochoduLakier samochodowy wraz z upływem czasu traci swój blask. Często podrapane drzwi przy markecie przez innych kierowców nie są rzadkością. Tanim i ciekawym gadżetem na taki rodzaj zadrapania może okazać się kredka na otarcia lakiernicze. Towar ten potrafi wypełnić powierzchnię zadrapaną imitując kolor lakieru pojazdu.

Okulary 3D pomocne będą do jazdy w dzień oraz w nocy. Przeciwdziałają promieniom słonecznym oraz oślepiającym światłem innych pojazdów przejeżdżających z naprzeciwka. Niejednokrotnie przepalona żarówka potrafi być problemem w samochodzie. Zestaw żarówek H4, H7 oraz Ksenonowych jest doskonałą opcją na wożenie jako drobiazgów zamiennych w bagażniku bądź w schowku na niespodziewane okazje. Przedział cenowy wymienionych towarów waha się pomiędzy 15 zł a 79 zł. 

Więcej znajdziesz tutaj: topgadget.pl