Jaki kredyt na samochód wybrać?

Jaki kredyt na samochód wybrać?

Zakup nowego samochodu wiąże się z różnymi wyzwaniami. Jednym z nich jest sposób finansowania wybranego auta. W przypadku klientów indywidualnych popularnym narzędziem jest kredyt na nowy samochód. Wiele osób zastanawia się jaki kredyt wybrać. Odpowiedź brzmi: taki, który będzie oferował dobre warunki finansowe, ale także będzie najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Idealny przykład stanowi kredyt JAK ABONAMENT od Volkswagen Financial Services.

Jazda nowym samochodem to nie tylko wygoda i przyjemność, ale także bezpieczeństwo. Współczesne auta są coraz bardziej rygorystycznie testowane pod względem wytrzymałości, a także oferują zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że wiele osób myśli o tym, by przesiąść się do nowego auta. W wielu przypadkach pewną barierę stanowi jednak dostępność finansowania. Ten problem można jednak rozwiązać.

Wszystko za sprawą nowoczesnych produktów finansowych skierowanych do klientów indywidualnych. Są one tak skonstruowane, że możliwość jazdy salonowym samochodem jest w zasięgu coraz szerszej grupy kierowców. Jak to możliwe? Otóż kredyt klasyczny zakłada, że decydując się na wybór pojazdu, musieliśmy w okresie trwania umowy kredytowej spłacić całkowitą wartość samochodu. To wciąż dla wielu osób może być atrakcyjna opcja, bowiem w ten sposób po spłacie ostatniej raty kredytu, samochód staje się naszą własnością. Jednak nie jest to jedyny sposób finansowania zakupu nowego pojazdy przez osobę indywidualną.

Coraz częściej jednak klienci decydujący się na kredyt na nowy samochód, nie chcą brać na siebie wszystkich kosztów zakupu salonowego pojazdu. Zależy im nie tyle na posiadaniu auta, co na możliwości korzystania z niego, i regularnego zmieniania pojazdu na nowy. W tym przypadku z pomocą przychodzi oferta VW FS kredyt JAK ABONAMENT. To niezwykle wygodny i elastyczny sposób finansowania samochodu. Na czym polega?

Kredyt JAK ABONAMENT to forma kredytu, który swoją konstrukcją przypomina nieco najem. Wszystko dlatego, że opiera się ona o spłatę utraty wartości pojazdu w okresie korzystania z niego, a nie całkowitej wartości auta. Dzięki temu rata, którą płacimy za ten rodzaj kredytu jest bardzo atrakcyjna, a przecież korzystamy z nowego samochodu! W ofercie dostępnej w VW FS mamy możliwość sfinansowania w ten sposób wybranych modeli samochodów spośród marek należących do Grupy Volkswagen: Volkswagen, Seat, Skoda czy Cupra.

A zatem, odpowiadając na tytułowe pytanie – jaki kredyt wybrać? – trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania. Jeżeli zależy nam na tym, by po zakończeniu umowy zostać właścicielami kupowanego pojazdu, a także na niskim koszcie kredytu – wówczas warto rozważyć kredyt klasyczny. W opcji z wysokim wkładem własnym przy finansowaniu np. na 5 lat możemy liczyć na bardzo atrakcyjną ratę. Jeśli jednak chcemy przede wszystkim jeździć nowym samochodem i np. po 3-4 latach zmienić na nowy, najlepszą ofertą będzie dla nas kredyt JAK ABONAMENT od VW FS. Elastyczny sposób zakończenia umowy, spłata jedynie utraty wartości pojazdy przez okres korzystania z niego, a tym samym atrakcyjna rata czynią tę opcję niezwykle interesującą.