Jaki kredyt na samochód wybrać?

Jaki kredyt na samochód wybrać?

Zakup nowego samochodu wiąże się z różnymi wyzwaniami. Jednym z nich jest sposób finansowania wybranego auta. W przypadku klientów indywidualnych popularnym narzędziem jest kredyt na nowy samochód. Wiele osób zastanawia się jaki kredyt wybrać. Odpowiedź brzmi: taki, który będzie oferował dobre warunki finansowe, ale także będzie najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Idealny przykład stanowi kredyt JAK ABONAMENT od Volkswagen Financial Services.

Jazda nowym samochodem to nie tylko wygoda i przyjemność, ale także bezpieczeństwo. Współczesne auta są coraz bardziej rygorystycznie testowane pod względem wytrzymałości, a także oferują zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że wiele osób myśli o tym, by przesiąść się do nowego auta. W wielu przypadkach pewną barierę stanowi jednak dostępność finansowania. Ten problem można jednak rozwiązać.

Wszystko za sprawą nowoczesnych produktów finansowych skierowanych do klientów indywidualnych. Są one tak skonstruowane, że możliwość jazdy salonowym samochodem jest w zasięgu coraz szerszej grupy kierowców. Jak to możliwe? Otóż kredyt klasyczny zakłada, że decydując się na wybór pojazdu, musieliśmy w okresie trwania umowy kredytowej spłacić całkowitą wartość samochodu. To wciąż dla wielu osób może być atrakcyjna opcja, bowiem w ten sposób po spłacie ostatniej raty kredytu, samochód staje się naszą własnością. Jednak nie jest to jedyny sposób finansowania zakupu nowego pojazdy przez osobę indywidualną.

Coraz częściej jednak klienci decydujący się na kredyt na nowy samochód, nie chcą brać na siebie wszystkich kosztów zakupu salonowego pojazdu. Zależy im nie tyle na posiadaniu auta, co na możliwości korzystania z niego, i regularnego zmieniania pojazdu na nowy. W tym przypadku z pomocą przychodzi oferta VW FS kredyt JAK ABONAMENT. To niezwykle wygodny i elastyczny sposób finansowania samochodu. Na czym polega?

Kredyt JAK ABONAMENT to forma kredytu, który swoją konstrukcją przypomina nieco najem. Wszystko dlatego, że opiera się ona o spłatę utraty wartości pojazdu w okresie korzystania z niego, a nie całkowitej wartości auta. Dzięki temu rata, którą płacimy za ten rodzaj kredytu jest bardzo atrakcyjna, a przecież korzystamy z nowego samochodu! W ofercie dostępnej w VW FS mamy możliwość sfinansowania w ten sposób wybranych modeli samochodów spośród marek należących do Grupy Volkswagen: Volkswagen, Seat, Skoda czy Cupra.

A zatem, odpowiadając na tytułowe pytanie – jaki kredyt wybrać? – trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania. Jeżeli zależy nam na tym, by po zakończeniu umowy zostać właścicielami kupowanego pojazdu, a także na niskim koszcie kredytu – wówczas warto rozważyć kredyt klasyczny. W opcji z wysokim wkładem własnym przy finansowaniu np. na 5 lat możemy liczyć na bardzo atrakcyjną ratę. Jeśli jednak chcemy przede wszystkim jeździć nowym samochodem i np. po 3-4 latach zmienić na nowy, najlepszą ofertą będzie dla nas kredyt JAK ABONAMENT od VW FS. Elastyczny sposób zakończenia umowy, spłata jedynie utraty wartości pojazdy przez okres korzystania z niego, a tym samym atrakcyjna rata czynią tę opcję niezwykle interesującą.Partner serwisu - AboutDecor

Tagi

zabytki europy najciekawsze miejsca w krakowie czy umowa kupna sprzedaży może być napisana odręcznie citroen c4 deska rozdzielcza opis kontrolek ile kosztuje przerejestrowanie samochodu pierwsze auto do 30 tys skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie pedały w automacie audi q2 wymiary kategorię prawa jazdy 2020 planowanie trasy samochodem elektrycznym mercedes klasy autostradą a2 bramki rozmieszczenie co obejmuje gwarancja samochodu najbezpieczniejsze samochody 2020 jak sprawdzić jaki olej do silnika ranking pickupów 2020 raport tüv 2020 pełna lista toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady wlanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa za samochód kombivan ranking umweltplakette gdzie kupić gołoledź jak jeździć autostradą a1 bramki rozmieszczenie autostradą a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty tempomat aktywny a pasywny zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy gdzie kupić winiety czechy gdzie kupić w polsce niemieckie otomoto co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy jak sprawdzić biegunowość akumulatora gdański bazar natury od czego zacząć zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu morskiego branża spedycyjna gdzie można jeździć gokartem województwa w polsce 2020 awaria samochodu na drodze ekspresowej transport drogowy jak przechowywać opony w garażu aplikacja dla kamperów po polsku nawigacja w samochodzie historia pojazdu za darmo jak długo ładować akumulator co można znaleźć pod maską samochodu skup aut opinie jaka kurtka na choppera ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy numer karty pojazdu najtańsze nowe samochody 2020 ile kosztuje zdjęcie blokady z koła 2020 pedały w samochodzie jak zapłacić mandat na poczcie oznaczenia paliw w europie koszt wymiany uszczelki pod głowicą 2.2 d4d lusterko fotochromatyczne bieg jałowy zatrzymane prawo jazdy czy można jeździć 2020 wymiary tablicy rejestracyjnej całkowicie rozładowany akumulator klasy samochodów za co odpowiada moduł komfortu opel modele 2019 skuter nie odpala jakiego elektryka kupic profil kierowcy wniosek 2020 ile zdjęć do prawa jazdy silniki wolnossące 2020 nieoznakowany radiowóz przepisy parkowanie automatem najtrudniejsze pytania na prawo jazdy zawody samochodowe rozgrywane we francji i w monako jakie auto 7 osobowe kiedy przyjdzie moja paczka gokarty karpacz bp komfort prepaid wallbox jak działa piętrowanie palet w transporcie rozliczanie czasu pracy kierowców na czym polega