SUVy od Audi w atrakcyjnym leasingu

SUVy od Audi w atrakcyjnym leasingu

Szukasz samochodu, który będzie cechował się wyjątkowym stylem, wszechstronnością i imponował nowoczesnymi rozwiązaniami? Poznaj szeroką gamę SUV-ów Audi – samochodów zarówno do codziennego użytku, jak i zadań specjalnych. Dzięki ofercie Audi Perfect Lease od Volkswagen Financial Services, teraz możesz jeździć nowym Audi przy wyjątkowo atrakcyjnych warunkach finansowania.

Audi to marka samochodów wyróżniających się zwłaszcza szczególnym zaawansowaniem technicznym. „Przewaga dzięki technice” to zresztą myśl przewodnia koncernu. Samochody marki z Ingolstadt oferują nie tylko wyjątkowe wrażenia z jazdy, ale także szereg rozwiązań, które wspierają kierowcę, a także czynią podróż jeszcze przyjemniejszą dla wszystkich pasażerów. Szczególnymi walorami pod tym kątem wyróżniają się SUV-y Audi, czyli samochody serii Q.

Najmniejszy w gamie Q to model Q2, czyli miejski SUV. To samochód świetnie odnajdujący się w miejskiej dżungli dzięki zwrotności i niezbyt dużym gabarytom. Doskonale radzi sobie nie tylko na prostych ulicach, ale także w nieco trudniej dostępnych miejscach. Dzięki dynamicznemu układowi jezdnemu dobrze sprawdza się także poza miastem. Podobnymi walorami może się pochwalić nieco większe Audi Q3, które ma też bardziej rodzinny charakter.

W przypadku samochodów firmowych dużym powodzeniem cieszą się również większe SUV-y – modele Q5 i Q7. To pojazdy niezwykle wszechstronne, bogato wyposażone i zachwycające komfortem. Świetnie prezentują się w każdych warunkach – zachowując doskonałe proporcje pomiędzy wysmakowaną elegancją i sportowym zacięciem. Ich wymiary pozwalają na wygodną podróż kompletowi 5 (a przypadku wybrania takiej opcji w modelu Q7 nawet 7) pasażerów, a przy tym zmieszczą jeszcze potrzebne bagaże.

Najbardziej przestronnym, budzącym respekt na drodze SUV-em od Audi jest monumentalne Q8. Pomimo swoich obszernych gabarytów, jego sylwetka jest optycznie lekka i dynamiczna, dzięki łączeniu charakteru nadwozia SUV i Coupe. Q8 to absolutny szczyt luksusu w wydaniu Audi – samochód cechuje się niesamowitym poziomem komfortu, wyjątkową dbałością o nawet najmniejsze detale i oczywiście zapewnia doskonałe osiągi. To auto dla tych, którzy chcą od życia jak najwięcej.

Decydując się na wybór SUV-a Audi, najlepszym pomysłem jest skorzystanie z atrakcyjnej oferty finansowej Audi Perfect Lease od VW FS. Okazuje się bowiem, że jazda nowym Audi jest możliwa przy nawet minimalnym angażowaniu środków własnych. Oferta leasingowa pozwala wyjechać z salonu nawet z zerową opłatą wstępną. Oczywiście ci, którym zależy np. na uzyskaniu korzyści podatkowej mogą zdecydować się na wpłacenie na początku nawet do 30% wartości auta. Pozwoli to także obniżyć miesięczną ratę leasingu.

Audi Perfect Lease to również duża elastyczność i dowolność w konfigurowaniu warunków finansowych dla wybranego pojazdu. Oprócz dostosowania wysokości opłaty wstępnej w VW FS mamy możliwość wyboru okresu finansowania na 24, 36 lub 48 miesięcy. Dodatkowo, aby nasze finansowanie było jak najlepiej dopasowane do naszych potrzeb, deklarujemy również planowany roczny przebieg. Oczywiście im mniejszy limit kilometrów w ramach umowy, tym bardziej atrakcyjna rata.