Zima 2023/2024
TOP 3 aplikacji mobilnych dla aut elektrycznych

TOP 3 aplikacji mobilnych dla aut elektrycznych

W dzisiejszych czasach rosnąca świadomość ekologiczna skłania kierowców do poszukiwania alternatywnych, bardziej przyjaznych dla środowiska opcji transportu. Wśród innowacji, które zdobywają coraz większą popularność, znajdują się samochody elektryczne. Wraz z rozwojem tej technologii, kierowcy elektrycznych pojazdów mają dostęp do różnorodnych aplikacji, które nie tylko ułatwiają korzystanie z tych pojazdów, ale także sprawiają, że podróżowanie staje się bardziej efektywne i ekologiczne.

Zagrzeb - dlaczego warto odwiedzić to miasto?

Zagrzeb - dlaczego warto odwiedzić to miasto?

Chorwacja od zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem Polaków, którzy szukali stosunkowo taniego, a przy okazji niezwykle pięknego miejsca na wypoczynek. Szczególnie popularnym miejscem zwiedzania jest jej stolica – Zagrzeb. To piękne, różnorodne i bardzo przyjazne turystom miasto. Nic więc dziwnego, że każdego roku odwiedza je prawie milion osób. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego konkretnie warto tutaj przyjechać? W takim razie zapraszamy do lektury!

Leasing auta używanego czy nowego? Co będzie lepsze?

Leasing auta używanego czy nowego? Co będzie lepsze?

Wybierając ofertę leasingową, przedsiębiorcy mają do czynienia z wieloma pytaniami i dylematami. Jednym z nich jest również wybór między leasingiem auta używanego a nowego. W dzisiejszym artykule postaramy się przeanalizować te dwie opcje i pomóc Ci zdecydować, co będzie dla Twojej firmy najlepsze.

Nissan - Jak odpowiednie dywaniki mogą przedłużyć życie Twojego samochodu?

Nissan - Jak odpowiednie dywaniki mogą przedłużyć życie Twojego samochodu?

Posiadanie samochodu marki Nissan to nie tylko przyjemność z jazdy, ale także zobowiązanie do dbałości o jego stan techniczny i wizualny. Jednym z elementów, który ma znaczący wpływ na długowieczność wnętrza samochodu, są dywaniki samochodowe. W tym artykule przyjrzymy się, jak odpowiednio dobrane dywaniki do Nissana mogą przyczynić się do przedłużenia życia Twojego samochodu.

Technologiczne wsparcie branży TSL na najwyższym poziomie

Technologiczne wsparcie branży TSL na najwyższym poziomie

Branża transportowa nieustannie rozwija się i zmienia. Tak samo, jak przepisy regulujące wykonywanie zleceń spedycyjnych, za którymi czasami trudno nadążyć. Właściciele firm chcąc odnieść sukces, muszą wykazać się nie lada organizacją, aby na czas dopełnić wszelkich obowiązków i formalności. Marcos Bis to firma stworzona w odpowiedzi na potrzeby branży TSL. Zatrudnieni projektanci, architekci i programiści to pasjonaci, znający od podszewki swoich klientów. Opracowane przez nich rozwiązania technologiczne towarzyszą kierowcom i spedytorom, ułatwiając im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jakich formalności trzeba dopełnić oddając auto do kasacji? Jak odzyskać składkę OC?

Jakich formalności trzeba dopełnić oddając auto do kasacji? Jak odzyskać składkę OC?

Kierowcy decydują się na kasację pojazdu z różnych powodów. Najczęstszym z nich jest stan techniczny samochodu – często starsze pojazdy wymagają kosztownych napraw, które nie są ekonomicznie uzasadnione. Innym powodem może być uszkodzenie pojazdu w wypadku, kiedy to koszty naprawy przekraczają jego wartość rynkową. Nie można także zapominać o świadomej decyzji ekologicznej, mającej na celu zmniejszenie liczby starych i nieekologicznych pojazdów na drogach.

Hotel Toruń centrum? Plusy i minusy hotelu w centrum miasta

Hotel Toruń centrum? Plusy i minusy hotelu w centrum miasta

Jakaś część z nas wie doskonale o tym, że hotel Filmar to wiele rozmaitych zalet, choćby takich jak bliskość centrum miasta. Dlatego hotel w Toruniu nie może, czy też nie powinien być opcją oddaloną o blisko dwadzieścia kilometrów od centrum, bo dojazd może potrwać nawet ponad pół godziny, choć to zależy od natężenia ruchu drogowego w samym mieście. Sprawy tego rodzaju mają znaczenie dla osób, dla których liczy się nocleg w Toruniu blisko centrum, w którego przypadku i dojazd i powrót są opcjami ekspresowymi.

Analiza TCO floty firmowej - czym jest i dlaczego warto ją prowadzić?

Analiza TCO floty firmowej - czym jest i dlaczego warto ją prowadzić?

W czasie, gdy efektywność i optymalizacja kosztów są fundamentem sukcesu biznesowego, zarządzanie flotą pojazdów nabiera nowego wymiaru. Niezależnie od tego, czy chodzi o mniejszą firmę dysponującą kilkoma pojazdami, czy dużą korporację z rozbudowaną flotą, wyjątkowo ważne staje się kontrolowanie wydatków. W tym kontekście analiza całkowitego kosztu posiadania (TCO) floty staje się nie tylko narzędziem do lepszego zarządzania, ale wręcz niezbędnym elementem strategicznego planowania. Pozwala ona na głębokie zrozumienie wszystkich kosztów wynikających z posiadania i użytkowania pojazdów, od momentu ich zakupu, aż po wycofanie z użytku. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, co to jest TCO i na czym polega analiza TCO floty firmowej. Zachęcamy do dalszej lektury!