Romantyczny wyjazd we dwoje, spontaniczny wypad z przyjaciółkami czy też długo wyczekiwany urlop od wszelkich trosk codziennego życia. Każda okazja jest doskonałym powodem, by skorzystać z niebywałej oferty Lemon Resort SPA, którego największym atutem są nadzwyczajne zabiegi SPA!

Czytaj więcej


Jest wiele powodów, dla których warto chociaż raz odwiedzić Beskid Śląski - od niezwykłych, charakterystycznych dla tego regionu krajobrazów poprzez cudowną architekturę i atrakcje turystyczne tutejszych miast i miasteczek. To miejsce idealne tak do tego, by spędzić tu letnie wakacje, jak i podczas zimowego sezonu. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych informacji o tym, dlaczego warto przyjechać do Beskidu Śląskiego.

Czytaj więcej


Nowoczesne myjnie samochodowe oferują profesjonalną obsługę w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji nowych i używanych aut. Chodzi tu nie tylko o usuwanie brudu z karoserii, ale też o konserwację i renowację pojazdów. Przykładem takiej kompleksowej usługi jest oferowany przez renomowane firmy auto detailing. Co każdy kierowca powinien wiedzieć na ten temat?

Czytaj więcej


Chciałbyś pracować w transporcie i spedycji? Prawo jazdy kategorii C zwiększa Twoje uprawnienia do prowadzenia pojazdów o całkowitej masie powyżej 3,5 tony. Jakie jeszcze możliwości oferuje zdane prawo jazdy kat. C? Czy posiadając je, możesz przewozić towary i zarabiać jako kierowca zawodowy? Dowiedz się, jak zrobić prawo jazdy kategorii C i poznaj zakres przyznanych uprawnień.

Czytaj więcej


Prowadzenie przedsiębiorstwa e-commerce jest trudnym zadaniem. Podstawą jego działania jest przede wszystkim odpowiednia logityka. Efektywne zarządzanie sklepem internetowym jest wyzwaniem stającym przed każdym właścicielem w branży e-commerce. Jak je usprawnić? Jak zmniejszyć koszty logistyki?

Czytaj więcej


Polacy coraz więcej uwagi przykładają do tego, aby ich nieruchomości były nie tylko urządzone jak najładniej, ale także zapewniały wysoki komfort mieszkania. Dlatego coraz chętniej inwestujemy w inteligentne rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę, ale także potrafią zachwycić designem. A co ubezpieczenia mają z tym wszystkim wspólnego?

Czytaj więcej


Dla jednych Islandia jest krainą marzeń, do której można uciec przed całym światem, inni postrzegają ją w kategoriach zimnego, dalekiego lądu, gdzie częściej niż ludzi można spotkać owce. Jedno jest pewne: nie ma drugiego takiego kraju, dlatego warto się dowiedzieć, z czego słynie Islandia i co sprawia, że tak wiele osób pragnie tam pojechać, a nawet zamieszkać.

Czytaj więcej


W dalekie podróże większość osób wybiera się samolotem. Jednak w przypadku Skandynawii sprawa nie jest już tak prosta, a podróżni stają przed poważnym dylematem – wybrać samolot czy prom? Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź plusy i minusy obu środków transportu.

Czytaj więcej


Podczas jednodniowych wyjazdów turystycznych nie warto zabierać ze sobą kuchenki turystycznej czy garnków. Jest znacznie łatwiejszy sposób na to, aby cieszyć się gorącym napojem czy ciepłym posiłkiem dokądkolwiek się wybierzemy. Wystarczy dobry termos.

Czytaj więcej


Transport międzynarodowy to niezwykle istotny element funkcjonowania wielu firm, których głównym źródłem działania jest eksport towarów za granice Polski. Jak wygląda taki proces i codzienność osób, które wybrały transport międzynarodowy jako swoją ścieżkę kariery?

Czytaj więcej