Elektryczne pojazdy, stanowiące ekologiczną alternatywę dla pojazdów spalinowych, nie są obecnie niczym zaskakującym. Nie są już tylko środkiem transportu dla mieszkańców miast - coraz częściej znajdują zastosowanie także w różnego rodzaju sektorach gospodarczych. Ze względu na to, że są zasilane energią elektryczną, nie przyczyniają się do powstawania smogu, a tym samym są przyjazne dla środowiska.

Czytaj więcej


Czy można zaoszczędzić pieniądze dzięki kuponom rabatowym?

Czytaj więcej


Całkiem sporo Polaków decyduje się sprowadzić auto ze Stanów Zjednoczonych. Jest ku temu wiele powodów, niemniej każde takie przedsięwzięcie wiąże się z pewnymi problemami natury praktycznej. W niniejszym artykule podpowiemy, jak zarejestrować auto z USA i czy jego sprowadzenie jest rzeczywiście opłacalne.

Czytaj więcej


O poszczególne części karoserii trzeba należycie dbać, chronić przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Stosowanie odpowiedniej chemii samochodowej i różnego typu akcesoriów pozwoli na utrzymanie lakieru w nienagannym stanie przez długi czas. Pielęgnacją karoserii można zająć się we własnym zakresie lub skorzystać z profesjonalnych usług car detailingu, które polegają na kompleksowym czyszczeniu pojazdu.

Czytaj więcej


Rowy to nadmorska wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim. Położona jest dokładnie na Wybrzeżu Słowińskim niedaleko jeziora Gardno. Dawna osada rybacka w ciągu kilku dekad przerodziła się w atrakcyjną miejscowość turystyczną z dostępem do Morza Bałtyckiego, a także bazę wypadową do pobliskich miejscowości. Jakie atrakcje czekają na turystów w Rowach i okolicy? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

Czytaj więcej


Szukasz idealnego miejsca na wyjazd firmowy? Takiego, które nie przysporzy problemu z dojazdem, pomieści wszystkich gości, a ponadto zapewni atrakcje, dzięki którym integracja będzie niezapomnianą imprezą? Zapraszamy do Hotelu500 w Strykowie – tego typu eventy to nasza specjalność!

Czytaj więcej


Holandia i Niemcy są dość często wybieranym celem podróży zwłaszcza z uwagi na walory turystyczne i zarobkowe. Podróż samolotem, czy własnym autem może być dość kosztowna i często jest nieopłacalna z uwagi na małą odległość od Polski. Na rynku jednak są dostępne usługi transportowe, które oferują m.in. przewozy do Holandii. Przejazd busem będzie tańszym i szybszym rozwiązaniem. Jak więc wygląda przewóz osób i jakie wynikają z tego korzyści?

Czytaj więcej


Kupiłeś używany samochód w komisie. W ogłoszeniu stało jak byk, że jest on bezwypadkowy, tymczasem już po dokonaniu transakcji okazało się, że był poważnie uszkodzony. Jako klient nie stoisz na straconej pozycji, możesz walczyć o naprawienie szkody.

Czytaj więcej


Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, przyciąga co roku wielu turystów. Atrakcje w okolicy Zakopanego są równie urokliwe, a niektóre z nich często pozostają nieodkryte. W tym artykule przedstawiamy listę najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu w hotelu spa blisko Zakopanego, które warto uwzględnić w planach na wakacje.

Czytaj więcej


Planujesz zakup nowego roweru i zastanawiasz się, czy wybór sklepu online będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem? W dzisiejszym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie i zastanowimy się, czy internetowy sklep z rowerami elektrycznymi i innymi typami jednośladów ma szansę spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej