Dowiesz się, co możesz zyskać wybierając skup samochodów zamiast sprzedaży na własną rękę. Przekonaj się, dlaczego coraz rzadziej ludzie decydują się na samodzielne wystawienie auta na sprzedaż i dołącz do grona szczęśliwców, którzy już dawno pozbyli się starego samochodu, otrzymali gotówkę do ręki i zainwestowali w nowy środek transportu.

Czytaj więcej


Pracujesz? Uczysz się? A może zrobiłeś sobie przerwę i Twoją głowę zaprzątają jedynie podróże pozwalające zasmakować świata? Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, możesz skorzystać z najlepszych ofert podróżnych, dzięki którym zatrzymasz w kieszeni sporo pieniędzy. Wyjedź na wakacje, nawet jeśli dysponujesz małym budżetem. Zapewnij sobie błogi relaks z dala od znanej codzienności!

Czytaj więcej


Koniec zimy już wkrótce i dla wielu z nas będzie to doskonała okazja do przeprowadzenia wiosennych porządków w domach i mieszkaniach. Podobnie jak nasze nieruchomości również zaparkowane pod domem lub w garażu samochody będą wymagać naszej uwagi. Każdego roku okres zimowy dał się we znaki nam kierowcom i bez wątpienia wpłynął on także na stan techniczny użytkowanych pojazdów. Na co warto zatem zwrócić szczególną uwagę podczas wiosennego przeglądu auta?

Czytaj więcej


Wybór towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym kupimy OC, wydaje się rzeczą bardzo prostą – w końcu zakres OC jest zawsze taki sam, a jedyną różnicą pomiędzy ofertami jest cena. To prawda, jednak przy wyborze OC warto zwrócić uwagę również na kilka dodatkowych kwestii – być może któraś z nich pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w późniejszym czasie lub po prostu zapewni Ci większy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Na co dokładnie należy zwrócić uwagę podczas zakupu OC?

Czytaj więcej


Niemcy to kraj, do którego podróżujemy często i chętnie. Część z nas wybiera się tam w celach turystycznych, część z powodów biznesowych, sporo osób wciąż wyjeżdża na dłużej w poszukiwaniu pracy.

Czytaj więcej


Zastanawiasz się, kiedy należy wymienić opony na nowe? Czy jedynym kryterium jest zużycie bieżnika? A może istnieją jeszcze inne czynniki wpływające na okres użytkowania ogumienia? Dowiedz się więcej, by jeździć bezpiecznie i komfortowo.

Czytaj więcej


O tym, jak wielki problem stanowi w Polsce zjawisko smogu, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Od kilku lat władze nieustannie alarmują o złej jakości powietrza panującej w naszym kraju. Wbrew pozorom, problem smogu nie dotyczy tylko mieszkańców wielkich miast – także osoby mieszkające na wsi lub w mniejszych miejscowościach są bowiem narażone na oddychanie silnie zanieczyszczonym powietrzem.

Czytaj więcej


Planujesz wziąć auto w leasing, ale zanim to, zastanawiasz się jak zapewnić sobie spokój ducha i znaleźć dogodną formę zabezpieczenia pojazdu? Na rynku są dostępne bardzo różne świadczenia, które mogą nie tylko zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, ale też komfort użytkowania pojazdu. Dowiedz się, jak to działa w przypadku leasingu i dlaczego warto wykupić taką polisę dla aut firmowych.

Czytaj więcej


Dłuższa wyprawa motocyklem za granicę wymaga dokładnego przygotowania. Musimy zadbać nie tylko o ustalenie dogodnego dla wszystkich członków klubu terminu oraz trasy wyprawy, ale także wykonać szczegółowy przegląd techniczny wszystkich pojazdów, przygotować komplet dokumentów oraz zadbać o rezerwację noclegów na trasie.

Czytaj więcej


Kto z nas nie marzy o wakacjach spędzonych na ciepłych wodach w nowoczesnym i świetnie wyposażonym jachcie? Kiedyś takie marzenia były odległe - nawet ze względów technicznych zorganizowania takiego wynajmu. Dziś nie ma już tego problemu. Wynajęcie jachtu możemy załatwić w 100% on-line.

Czytaj więcej