Jeszcze niedawno podróżowanie bez gotówki było zwyczajnie niemożliwe. Przewoźnicy nie oferowali żadnej alternatywy dla płatności gotówką. Teraz wszystko się zmieniło za sprawą  nowoczesnej technologii. Przy pomocy jednej aplikacji można nie tylko opłacić przejazd, ale też go zamówić. W dalszej części artykułu porównujemy dwie najpopularniejsze usługi transportowe: Uber i Mytaxi. Sprawdź, która z nich się bardziej opłaca.

Czytaj więcej


Usterki, jak i awarie mogą zdarzyć się wszędzie oraz w każdym samochodzie. Niezależnie, czy jest on używany, czy nowy. Wszystko wynika z tego, jak kierowca użytkuje pojazd. Dlatego w poniższym artykule przedstawimy usterki, które mogą przydarzyć się nieoczekiwanie, a także zaproponujemy rozwiązanie, jak sobie z nimi poradzić.

Czytaj więcej


Jazda samochodem bez nawigacji po nieznanych trasach jest kłopotliwa. Co prawda, można korzystać z tradycyjnych map drogowych, lecz jest to mało wygodne, zwłaszcza gdy podróżuje się w pojedynkę. Popularność GPS wykorzystały koncerny motoryzacyjne, które proponują auta z wbudowaną nawigacją. Niestety, często jej działanie odbiega od oczekiwań. Co wybrać zamiast nawigacji w wyposażeniu samochodu?

Czytaj więcej


Wakacje spędzone w kamperze są marzeniem wielu z nas. Ten sposób podróżowania gwarantuje możliwość dowolnego modyfikowania swojej wycieczki w zależności od potrzeb. Kampery nie muszą jednak pozostawać niespełnionymi fantazjami. Obecnie zakup kamperów w Polsce staje się coraz powszechniejszy tak samo, jak ich wypożyczanie.

Czytaj więcej


Podróżowanie kamperem jest z pewnością świetną przygodą i doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Jednak jak do każdej podróży również przed wyjazdem kamperem warto dobrze się przygotować. Pomocne mogą okazać się aplikacje, które wesprą nas w niemal każdej sytuacji.  

Czytaj więcej


Dowiesz się, co możesz zyskać wybierając skup samochodów zamiast sprzedaży na własną rękę. Przekonaj się, dlaczego coraz rzadziej ludzie decydują się na samodzielne wystawienie auta na sprzedaż i dołącz do grona szczęśliwców, którzy już dawno pozbyli się starego samochodu, otrzymali gotówkę do ręki i zainwestowali w nowy środek transportu.

Czytaj więcej


Pracujesz? Uczysz się? A może zrobiłeś sobie przerwę i Twoją głowę zaprzątają jedynie podróże pozwalające zasmakować świata? Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, możesz skorzystać z najlepszych ofert podróżnych, dzięki którym zatrzymasz w kieszeni sporo pieniędzy. Wyjedź na wakacje, nawet jeśli dysponujesz małym budżetem. Zapewnij sobie błogi relaks z dala od znanej codzienności!

Czytaj więcej


Koniec zimy już wkrótce i dla wielu z nas będzie to doskonała okazja do przeprowadzenia wiosennych porządków w domach i mieszkaniach. Podobnie jak nasze nieruchomości również zaparkowane pod domem lub w garażu samochody będą wymagać naszej uwagi. Każdego roku okres zimowy dał się we znaki nam kierowcom i bez wątpienia wpłynął on także na stan techniczny użytkowanych pojazdów. Na co warto zatem zwrócić szczególną uwagę podczas wiosennego przeglądu auta?

Czytaj więcej


Wybór towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym kupimy OC, wydaje się rzeczą bardzo prostą – w końcu zakres OC jest zawsze taki sam, a jedyną różnicą pomiędzy ofertami jest cena. To prawda, jednak przy wyborze OC warto zwrócić uwagę również na kilka dodatkowych kwestii – być może któraś z nich pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w późniejszym czasie lub po prostu zapewni Ci większy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Na co dokładnie należy zwrócić uwagę podczas zakupu OC?

Czytaj więcej


Niemcy to kraj, do którego podróżujemy często i chętnie. Część z nas wybiera się tam w celach turystycznych, część z powodów biznesowych, sporo osób wciąż wyjeżdża na dłużej w poszukiwaniu pracy.

Czytaj więcej