Kupiłeś używany samochód w komisie. W ogłoszeniu stało jak byk, że jest on bezwypadkowy, tymczasem już po dokonaniu transakcji okazało się, że był poważnie uszkodzony. Jako klient nie stoisz na straconej pozycji, możesz walczyć o naprawienie szkody.

Czytaj więcej


Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, przyciąga co roku wielu turystów. Atrakcje w okolicy Zakopanego są równie urokliwe, a niektóre z nich często pozostają nieodkryte. W tym artykule przedstawiamy listę najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu w hotelu spa blisko Zakopanego, które warto uwzględnić w planach na wakacje.

Czytaj więcej


Planujesz zakup nowego roweru i zastanawiasz się, czy wybór sklepu online będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem? W dzisiejszym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie i zastanowimy się, czy internetowy sklep z rowerami elektrycznymi i innymi typami jednośladów ma szansę spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej


Motoryzacja to jedna z dziedzin, która stale się rozwija i ewoluuje. Jednym z największych wyzwań dla branży samochodowej jest zwiększenie efektywności oraz redukcja emisji zanieczyszczeń. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się elektryczne samochody, które wciąż budzą wiele kontrowersji i pytań. Czy to już przyszłość motoryzacji? Czy elektromobilność jest w stanie zastąpić tradycyjne pojazdy spalinowe? W poniższym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania i przedstawić najważniejsze kwestie związane z elektrycznymi samochodami.

Czytaj więcej


Foteliki samochodowe dla dzieci są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdu, w którym przewozisz swoje dziecko. Foteliki obrotowe to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań, dzięki któremu ułatwisz sobie życie podczas zakładania dziecka do fotelika.

Czytaj więcej


Wakacyjny wyjazd to wydarzenie, na jakie niektórzy czekają przez cały rok. Stanowi świetną okazję, aby odpocząć i zebrać siły do dalszej pracy. Jednakże nie można zapominać o kluczowej kwestii, która się z nim wiąże, a mianowicie o tym, iż trzeba zorganizować sobie dojazd. Wiele osób decyduje się na podróż swoim samochodem. Co jednak trzeba wiedzieć, zanim podejmie się decyzję o takim przedsięwzięciu?

Czytaj więcej


W obecnych czasach koszta transportu są coraz wyższe, między innymi ze względu na rosnące ceny paliw. Na szczęście, rozwój logistyki pozwala na ich znaczące obniżenie. Jest to możliwe dzięki transportowi intermodalnemu.

Czytaj więcej


Wniosek o postawienie znaku drogowego można złożyć do podmiotu odpowiedzialnego za organizację ruchu i bezpieczeństwo na danej drodze. Chcesz, aby na wybranym odcinku jezdni stanął znak drogowy lub zauważyłeś uszkodzony drogowskaz? Możesz złożyć odpowiedni wniosek do zarządcy drogi. Jeśli zgłoszenie będzie zasadne, zarządca jest zobowiązany do podjęcia stosownych działań w tym kierunku.

Czytaj więcej


Skoda Superb to luksusowe auto służbowe, które z pewnością zrobi wrażenie na każdym kliencie czy partnerze biznesowym. Ta marka należy do koncernu Volkswagen i zyskała renomę dzięki doskonałej jakości i niezawodności swoich samochodów. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć pozyskanie Skody Superb w atrakcyjnym leasingu JAK ABONAMENT.

Czytaj więcej


Jeśli z Warszawy lub okolic chcemy wybrać się na wakacje, na przykład do Norwegii, na swoich warunkach i we własnym stylu, świetną opcją będzie wynajem kampera. Warto poszukać dobrej wypożyczalni i zastanowić się, jaki model samochodu campingowego wybrać.

Czytaj więcej