Wypożyczalnia aut - zalety wynajmu długoterminowego

Wypożyczalnia aut - zalety wynajmu długoterminowego

Bardzo wiele firm ma własną flotę pojazdów. Inwestycja wynosząca od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych – w zależności od marki i wybranych modeli – jest podejmowana w momencie rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej. Później przez wiele lat środki są inwestowane, by przedsiębiorstwo mogło się rozwijać. Tymczasem eksploatowane pojazdy zaczynają ulegać awariom, rosną koszty ich serwisu. Co robić w takiej sytuacji? Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni aut.

Wypożyczalnia samochodów
Profesjonalne wypożyczalnie aut oferują różne marki i modele samochodów. Oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Za niewielką, miesięczną opłatą można korzystać z jednego lub kilku samochodów przez okres od 2 do 5 lat. By uzyskać więcej informacji na temat wynajmu długoterminowego dla firmy, warto zapoznać się z artykułem pt.: „Wypożyczenie auta dla firmy - wszystko, co powinieneś wiedzieć”.

Zalety wynajmu długoterminowego
Wynajem długoterminowy ma wiele zalet, a przede wszystkim jest tańszą opcją niż leasing. Ponadto, nie trzeba płacić z góry do Urzędu Skarbowego podatku VAT wyliczonego dla wartości zawieranej umowy, jak ma to miejsce w przypadku leasingu finansowego. Koszty wynajęcia samochodów są stałe, łatwo więc przygotować plany budżetowe na kolejne lata.

Wypożyczalnie szybko realizują usługę wynajęcia samochodów. Wystarczy wybrać modele i podpisać stosowne dokumenty, by móc korzystać z pojazdów. Co więcej, po wygaśnięciu umowy można wymienić pojazdy na inne modele, które będą dostosowane do aktualnych potrzeb firmy. Warto sprawdzić również, w jakich miastach ma swoje oddziały wybrana wypożyczalnia samochodów Katowice,Kielce, Łódź, Warszawa,Gdańsk, Bydgoszcz – duża ilość punktów w większych miastach w Polsce to przede wszystkim wygoda odebrania samochodu.

Wynajem długoterminowy umożliwia bieżące uzupełnianie i modernizowanie floty firmowej. Z tego bardzo popularnego na Zachodzie rozwiązania, z powodzeniem korzysta coraz więcej polskich przedsiębiorstw.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin