Wypożyczenie samochodu w Kielcach - z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Wypożyczenie samochodu w Kielcach - z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Wypożyczalnie aut to coraz częstszy wybór zarówno osób prywatnych, jak i firm. Bez wątpienia skorzystanie z tej usługi wiąże się z wieloma zaletami. Jednak z jakim kosztem musimy się liczyć, wypożyczając samochód w Kielcach?

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Kielcach?


Jedną z wypożyczalni samochodów w Kielcach jest carfree.pl. Decydując się na wynajem auta z tej firmy, musimy pamiętać o dwóch czynnikach, które mają duży wpływ na wysokość opłat. Pierwszy z nich to model samochodu. W zależności od segmentu, do jakiego zalicza się dany pojazd, stawka za dzień użytkowania może być wyższa lub niższa. Jeżeli podejmiemy decyzję o wypożyczeniu auta z najniższej półki, wówczas dzienny koszt wyniesie około 100 zł. Drugim czynnikiem wpływającym na koszt wynajmu jest termin rezerwacji. Od tego parametru zależy wysokość opłaty za podstawienie oraz odbiór samochodu. Standardowo wynosi ona około 80 zł. Natomiast im dłuższa rezerwacja, tym kwota ta będzie niższa. Jeżeli odbiór auta następuje na Dworcu PKP w Kielcach, a czas wynajmu to 4 dni, wówczas nie musimy martwić się kosztami związanymi z dostarczeniem pojazdu na miejsca.

Warto również zaznaczyć, że wypożyczalnia gwarantuje brak kaucji zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm. Wyjątkiem są jedynie samochody zaliczane do klasy Premium. W takiej sytuacji wysokość kaucji wynosi 3000 zł. Jakie korzyści płyną z tej oferty?

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni samochodów?


Wypożyczenie samochodu w Kielcach pozwoli nam przede wszystkim zaoszczędzić czas. Dzięki mobilności możemy bez problemu przemieszczać się po mieście, nie martwiąc się o rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Dodatkowo wypożyczalnia gwarantuje nam swobodny dostęp do sprawnych pojazdów, które posiadają ważny przegląd techniczny oraz nie wymagają serwisowania. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z pełnego ubezpieczenia samochodu, wówczas wypożyczalnia zagwarantuje nam samochód zastępczy w przypadku awarii. Bez wątpienia jest to korzystna oferta. Jednak należy wcześniej zapoznać się ze szczegółami oferty, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Dodatkowo w razie wątpliwości możemy skorzystać z pomocy pracowników wypożyczalni, dzwoniąc pod numer całodobowej infolinii.

Nie zapominajmy, że aktualnie mamy możliwość zarezerwowania samochodu przez internet. Dzięki temu oszczędzamy czas. Wszystko to dzięki ograniczeniu formalności do minimum.

Jakie modele znajdziemy w wypożyczalni samochodów w Katowicach?


W bazach wypożyczalni samochodów można znaleźć samochody z różnych autosegmentów. Wśród nich pojawiają się te należące do najniższej klasy, czyli miejskie hatchbacki. W takiej sytuacji koszt wynosi około 100 zł. Następnie mamy do dyspozycji segment C, który jest połączeniem samochodów miejskich oraz klasy średniej. W tej grupie można znaleźć między innymi kombi. Tego typu auta sprawdzają się podczas podróży z dziećmi lub transportu większego bagażu. W zależności od preferencji mamy do wyboru modele z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Bez wątpienia atrakcyjną propozycją może być również segmentów, w których znajdują się Vany oraz busy dostawcze lub osobowe. Będą idealnym rozwiązaniem podczas transportu większej liczby osób czy też towarów. Jak widać, każdy bez problemu znajdzie w dostępnej bazie samochód dopasowany nie tylko do swoich potrzeb, ale również możliwości finansowych.

Chcesz wiedzieć, co na temat oferty wypożyczalni twierdzą klienci? Przeczytaj także “Carfree - opinie klientów na temat wypożyczonych samochodów.”.