Każdego roku na polskich drogach przybywa aut, które napędzane są po części silnikami elektrycznymi. Auta hybrydowe zyskują coraz to większe rzesze fanów i osób chcących poruszać się właśnie takimi samochodami. Na naszym rynku jest kilka marek, które mają w swojej ofercie tego typu auta. O tym jak dalej rozwijać się będzie ten segment aut i ich sprzedaż może zadecydować podejście polskich władz do dopłat do zakupu tego typu samochodów.

Czytaj więcej


Czy słyszeliście kiedyś o segmencie kombivan? Jeśli nie interesujecie się autami typu camper i nie jesteście fanami wyjazdów za miasto „pod namiot” to pewnie nie. Jak się okazuje segment ten z roku na rok zdobywa coraz to więcej zadowolonych użytkowników. Dziś postanowiliśmy się przyjrzeć autom, które w nim rywalizują i wybrać naszym zdaniem najciekawsze propozycje.

Czytaj więcej


Z roku na rok obserwujemy coraz większy ruch drogowy. Co się z tym wiąże, to fakt, że częściej możemy być świadkami wypadków. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym kiedy warunki panujące na drogach są trudne i bardziej wymagające. Ale czy każdy wie jak powinien się zachować widząc wypadek przed sobą? Jakie powinniśmy podjąć kroki aby udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym i być samemu bezpiecznym?

Czytaj więcej


Jeśli nazwa Super Bowl nic wam nie mówi to na pewno nie interesujecie się amerykańskim sportem. Jest to najważniejsze wydarzenie sportowe w całym roku w Stanach Zjednoczonych. Fani NFL - National Football League z całego świata zasiadają przed telewizorami i oglądają finałowy mecz sezonu. W tym roku wypada 51. edycja tego wydarzenia i z pewnością przyciągnie setki milionów ludzi przez telewizory. Jest to świetny moment na zareklamowanie swoich produktów.

Czytaj więcej


Macie dosyć zimy i mrozów? Nie przepadacie za nartami i tłokiem w górach? Luty to świetny miesiąc na to aby wyjechać z Polski w ciekawe miejsca gdzie będzie ciepło. Mamy dla was propozycje na każdy budżet. Wybierzcie coś dla siebie i wyjedźcie odetchnąć trochę od Polskiej zimy. Duża dawka słońca, relaks, odstresowanie. Coś co potrzebuje każdy z nas!

Czytaj więcej


Samochody poleasingowe przede wszystkim kojarzymy z bardzo dużymi przebiegami oraz zwiększonym ryzykiem wystąpienia usterek. Można kupować je obecnie w wielu wariantach do wyboru, ale czy warto zdecydować się na taki zakup?

Czytaj więcej


Sezon zimowy mamy w pełni. Opady śniegu, lód na drodze, trudne warunki w każdym możliwym wymiarze. Sprawdź czy masz auto przygotowane do takich warunków. Poniżej prezentujemy listę rzeczy, w które warto zaopatrzyć się w okresie zimowym aby spokojnie przetrwać ten najcięższy dla kierowców okres.

Czytaj więcej


Ile razy zdarzyło się wam wybierać w dłuższą podróż, na którą zaplanowaliście sobie np. 5h jazdy, a w rzeczywistości cała droga zajęła wam kilka godzin więcej? Pewnie spotyka to każdego z nas prędzej czy później szczególnie taką porą gdy warunki na drogach są cięższe i nie umożliwiają takiej płynnej i bezpiecznej jazdy jak np. latem. Mamy dla was garść praktycznych informacji na temat tego jak poruszać się w korki, gdzie sprawdzić aktualne informacje drogowe, etc.

Czytaj więcej


Polskie Linie Lotnicze LOT to najstarszy krajowy przewoźnik, którego samoloty mają bazę w Warszawie, na lotnisku im. Chopina. Latają stamtąd we wszystkie rejony świata – od Seulu po Toronto i Nowy Jork. Choć bilety tego przewoźnika są zazwyczaj droższe niż w przypadku np. tanich linii lotniczych, to jednak dzięki pewnej specjalnej promocji można podróżować w komfortowych warunkach za bardzo rozsądne pieniądze. Cóż to za promocja?

Czytaj więcej


Od zawsze w dziejach motoryzacji prędkość maksymalna była jedną z cech jakie się ze sobą porównywało patrząc na różne modele samochodów. To ona decyduje o tym, czy auto jest sportowe, miejskie, etc. Dziś postanowiliśmy się przyjrzeć najszybszym autom na świecie oraz zestawić te samochody z najdroższymi. Porównamy je ze sobą i zobaczymy jak wypadają!

Czytaj więcej