5 faktów o skupie aut

5 faktów o skupie aut

Dowiesz się, co możesz zyskać wybierając skup samochodów zamiast sprzedaży na własną rękę. Przekonaj się, dlaczego coraz rzadziej ludzie decydują się na samodzielne wystawienie auta na sprzedaż i dołącz do grona szczęśliwców, którzy już dawno pozbyli się starego samochodu, otrzymali gotówkę do ręki i zainwestowali w nowy środek transportu.

Pozbędziesz się wszystkiego

Niezależnie od marki samochodu, rocznika, ilości przejechanych kilometrów czy stanu silnika, możesz oddać swój samochód w ręce skupu aut, gdzie inni zajmą się jego sprzedażą. O ile nowsze i mniej zużyte pojazdy, można jeszcze próbować sprzedać samodzielnie za odpowiednią cenę, o tyle już starsze roczniki z większym przebiegiem będą cieszyły się znacznie mniejszym zainteresowaniem wśród nabywców.

Nigdy nie masz pewność, czy uda się sprzedać komukolwiek starszy samochód, a już na pewno nie zyskasz na nim fortuny. Inaczej może stać się w przypadku skorzystania z usług skupu, gdzie w większości przypadków używanych samochodów można zyskać więcej pieniędzy w porównaniu do sprzedaży we własnym zakresie.

Kilka samochodów jednocześnie

W skupie aut nikt też ogranicza klientów, co do ilości transakcji, dlatego też jeśli jesteś właścicielem licznej floty samochodów i chcesz się ich pozbyć w jak najkrótszym czasie, powinieneś rozważyć opcję skupu. Oczywiście, przy większej liczbie można próbować ustalać lepsze warunki współpracy, co będzie opłacać się dla dwóch stron jednocześnie. Spróbuj wyobrazić sobie sytuację, gdy nagle musisz wystawić na sprzedaż kilka samochód. Od razu uprzedzimy Cię, że wiąże się to z dużym nakładem czasu, środków i niekiedy nerwów, ponieważ jest to bardziej złożony i długotrwały proces sprzedaży.

Kwestie formalne załatwiasz od ręki

Już teraz w większości skupów można wypełniać formularz kontaktowy na stronie www, co znacznie przyspiesza proces przetwarzania. Po uzupełnieniu wszystkich informacji na temat samochodu i danych osobowych, powinieneś otrzymać wiadomość zwrotną wraz z wyceną, którą zawsze można próbować utargować. Wszystko to trwa bardzo krótko, następnie podpisujesz umowę skupu i inne niezbędne dokumenty, a cała reszta już Cię nie interesuje po oddaniu kluczyków. Wszystkim zajmują się pracownicy skupu, a Ty możesz już spokojnie rozglądać się za nowym samochodem.

Gotówkę otrzymujesz od razu

Zaraz po podpisaniu umowy i oddaniu dokumentów oraz kluczy od skupu samochodów otrzymujesz ustaloną wcześniej kwotę w formie gotówkowej. Takie rozwiązanie jest bardzo zachęcające, w przeciwieństwie do prowadzenia sprzedaży na własną rękę, kiedy to musisz czekać na rozstrzygnięcie transakcji i niekiedy całość pieniędzy od klienta. Tutaj natomiast wszystko dzieje się sprawnie i błyskawicznie.

Wszystko dzieje się bezproblemowo

Chociażby w przypadku skupu aut z Warszawy i okolic możesz liczyć na pełen profesjonalizm podczas przygotowania oferty, obsługi klienta, jak i finalizacji transakcji. Cały ten proces powinien trwać krótko i skutecznie dążyć do satysfakcji obu stron. Podczas sprzedaży samodzielnej samochodu trzeba liczyć się z czepliwymi klientami, koniecznością zainwestowania w naprawę drobnych usterek czy wystawienie ogłoszenia, poświęconym czasem i nerwami.

Zupełnie inaczej to wszystko funkcjonuje przy skupach aut, z których zachęcamy korzystać!


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin