Przydatne aplikacje podczas podróży kamperem

Przydatne aplikacje podczas podróży kamperem

Podróżowanie kamperem jest z pewnością świetną przygodą i doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Jednak jak do każdej podróży również przed wyjazdem kamperem warto dobrze się przygotować. Pomocne mogą okazać się aplikacje, które wesprą nas w niemal każdej sytuacji.  

Camping info
Aplikacja camping info należy do znanego portalu poświęconemu kempingom. Korzystając z programu, możemy szybko znaleźć liczne informacje na temat kamperów, kempingów, cen i nie tylko. Bogata baza danych pozwala na odnalezienie niemal każdej informacji, jaka może okazać się potrzebna. Dodatkowo każdy użytkownik może sam wprowadzać informacje na temat poszczególnych miejsc postojowych, dodawać zdjęcia czy filmy. Dzięki budowanej społeczności camping info jest obowiązkową aplikacją dla każdego miłośnika caravaningu. Program jest darmowy i dostępny w wielu językach. Aplikacja będzie przydatna zarówno dla posiadaczy kamperów, jak i prostych campervanów. Dedykowaną tym pojazdom polisę znajdziesz na https://www.insurancefactory.co.uk/specialist-vehicle-insurance/campervan-insurance.  

CamperContact 
CamperContact jest wygodną i intuicyjną aplikacją umożliwiającą znalezienie wszelkich informacji na temat kempingów, parkingów oraz innych miejscach, na których bezpiecznie i legalnie możemy zatrzymać się naszym pojazdem na postój. Będzie to wyjątkowo przydatny program dla każdej osoby, która wybiera się na dłuższe podróże i konieczne będą liczne postoje. Aplikacja jest odpłatna, jednak wykupując roczny abonament, zyskujemy bogatą bazę danych, z której możemy korzystać również bez dostępu do Internetu. Pamiętajmy jednak, że nawet podczas najlepiej zorganizowanej wycieczki warto zadbać o dedykowane ubezpieczenie jak to dostępne na  https://www.insurancefactory.co.uk/specialist-vehicle-insurance/motorhome-insurance.  

Ventusky 
Podczas podróżowania kamperami ogromną rolę odgrywa pogoda. Warto stale znać prognozę na najbliższe dni, tak aby w razie wszelkich problemów móc zmieniać swoje dotychczasowe plany. Aplikacja Ventusky jest radarem pogodowym, który wskaże nam z 10 dniowym wyprzedzeniem, jak będzie zmieniała się temperatura, zachmurzenie czy opady. Możemy sprawdzić liczne czynniki atmosferyczne, które mogą wpłynąć na jakość naszej podróży. Program jest czytelny, wygodny w użyciu - idealny dla każdego!  


Dzięki dedykowanym aplikacjom szybko znajdziemy kemping, miejsce na postój oraz sprawdzimy prognozę pogody. Korzystanie z prostych i intuicyjnych programów zdecydowanie pozytywnie wpłynie na nasz komfort podróżowania.   


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin