Czy warto zdecydować się na kupno auta po firmie?

Czy warto zdecydować się na kupno auta po firmie?

Samochody poleasingowe przede wszystkim kojarzymy z bardzo dużymi przebiegami oraz zwiększonym ryzykiem wystąpienia usterek. Można kupować je obecnie w wielu wariantach do wyboru, ale czy warto zdecydować się na taki zakup?

Zakupienie używanego samochodu może być poważnym problemem, jeżeli nie wiemy, jak wybrać właściwy model. W Polsce na sprzedaż znajduje się bardzo dużo pojazdów, które pochodzą z drugiej ręki. Głównie są to auta sprowadzane z zagranicy, dlatego też wtedy, gdy chce się kupić auto z Polski, wybór jest ograniczony – oprócz samochodów sprzedawanych przez prywatne osoby mamy również do dyspozycji auta poleasingowe w Warszawie i w innych miastach, ponieważ są one sprzedawane w wielu punktach.
Wtedy, gdy szuka się pojazdu mającego 3-5 lat, zwykle trafia się też na modele po leasingu, które oddawane są przez leasingobiorców. Są to pojazdy najczęściej używane przez przedstawicieli handlowych, ale również innych pracowników, dlatego wcale nie oznacza to, że ich stan techniczny będzie niezbyt atrakcyjny. Co więcej, warto pamiętać o tym, że lepiej znać dokładny i rzeczywisty stan pojazdu niż narażać się na kupno takiego, który nie został rzetelnie opisany przez sprzedającego.

Gdzie bezpiecznie kupować auta poleasingowe?
Samochody tego rodzaju najczęściej są sprzedawane przez komisy samochodowe, ale również można kupić je w salonach dealerskich, które prowadzą leasing. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na tę drugą propozycję, ponieważ to właśnie u dealera często można kupić auto bez ryzyka. Sprzedawane samochody są poddane dokładnemu przeglądowi, co potwierdzone jest właściwymi dokumentami do wglądu. Również są to głównie auta flotowe pochodzące z Polski, więc nie ma problemu z ich historią. Są one również regularnie serwisowane w ASO.
Jeżeli wobec tego interesują cię samochody poleasingowe w Warszawie czy w innym mieście, pamiętaj o tym, aby zobaczyć co mogą zaoferować się salony dealerskie marek – to właśnie tutaj można często wyszukać bardzo dobre oferty w korzystnych cenach i zawrzeć bezpieczną transakcję.


Tagi: auta poleasingowe czy warto,

Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin