Karta paliwowa BP Komfort Prepaid - na czym polega?

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid - na czym polega?

Jak działa karta paliwowa BP Komfort Prepaid? Co zyskasz dzięki jej posiadaniu?

BP Komfort Prepaid – nowoczesna karta dla firm

Idea kart paliwowych dla firm nie jest niczym nowym, każdego dnia z tego rozwiązania korzystają tysiące kierowców w całym kraju. Warto jednak zauważyć, że metoda ta cieszy się niesłabnącą popularnością, co samo w sobie jest najlepszym dowodem na to, jak bardzo jest korzystna. Użytkowanie kart paliwowych jest bardzo wygodne i proste – podczas wizyty na stacji paliw wystarczy podejść do kasy po zatankowaniu paliwa i za pomocą karty paliwowej uiścić odpowiednią opłatę. Dzięki temu kierowca nie musi posiadać gotówki, a wszystkie transakcje dokonywane są w całkowicie bezpieczny sposób. Ponadto kierowca nie otrzyma od kasjera faktury, co znacząco skraca czas pobytu na stacji – zamiast tego na koniec okresu rozliczeniowego wysłany zostanie dokument zbiorczy podsumowujący wszystkie dokonane transakcje. Karta paliwowa to zatem łatwiejsze i szybsze tankowanie, które jest przy tym pozbawione zbędnych formalności.

W pewnym momencie dostrzeżono jednak swoistą lukę w gamie dostępnych kart paliwowych – otóż zdecydowana większość tego typu produktów przeznaczona jest dla dużych firm. Wynika to z faktu, iż koncerny paliwowe często oczekują od kontrahentów zagwarantowania minimalnej ilości paliwa tankowanego w każdym miesiącu, np. w wysokości 500–1000 litrów. Czasem konieczne są też innego rodzaju zabezpieczenia, które sprawiają, że przedsiębiorstwa posiadające zaledwie kilka samochodów we flocie nie mogą pozwolić sobie na posiadanie karty paliwowej.

Zupełnie inaczej wygląda to jednak w przypadku karty paliwowej BP Komfort Prepaid. To wysokiej jakości produkt, karta paliwowa bez zabezpieczeń dla małych firm, z której posiadaniem wiąże się mnóstwo korzyści i benefitów. Poznaj bliżej niesamowitą ofertę BP Komfort Prepaid dla niewielkich przedsiębiorstw.

BP Komfort Prepaid – wielkie korzyści dla małych firm

Jak już wspomniano, karta paliwowa BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla niewielkich przedsiębiorstw, widać to nawet w warunkach jej założenia. Otóż produkt ten przeznaczony jest dla firm, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. W praktyce natomiast znaczy to, że BP Komfort Prepaid dostępne jest dla przedsiębiorstw, który posiadają w swojej flocie nie więcej niż 3–4 samochody (oczywiście zależnie od pokonywanej liczby kilometrów w skali miesiąca). Samo użytkowanie karty BP Komfort Prepaid jest bardzo zbliżone do działania telefonów na kartę. W obu przypadkach, aby korzystać z wielu udogodnień, konieczne jest uprzednie wpłacenie środków na konto. Dopiero następnie środki pobierane są przy kolejnych transakcjach, co z kolei pozwala na zwiększenie kontroli nad własnymi wydatkami. Warto dodać, że element ten ma szczególne znaczenie właśnie przy niewielkich firmach, których obroty siłą rzeczy są nieco mniejsze.

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zostanie wysłany pojedynczy dokument zbiorczy, gdzie zawarto wszystkie wykonane transakcje. To duże udogodnienie dla księgowości, która będzie miała po prostu mniej pracy związanej z wprowadzeniem tych kosztów. Oprócz tego firma zyskuje też wiele innych benefitów, jak choćby zniżki na paliwo w wysokości:
  • 10 groszy na litrze paliwa premium,
  • 5 groszy na litrze zwykłego paliwa.


Prawda, że proste? A do tego bardzo opłacalne. Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to rozwiązanie intuicyjne i łatwe w działaniu, a do tego niesamowicie korzystne dla każdego, niewielkiego przedsiębiorstwa. Sprawdź BP Komfort Prepaid i przejmij pełną kontrolę nad wydatkami swojej firmy!


Tagi: bp komfort prepaid,

Partner serwisu - AboutDecor

Tagi

zabytki europy najciekawsze miejsca w krakowie czy umowa kupna sprzedaży może być napisana odręcznie citroen c4 deska rozdzielcza opis kontrolek ile kosztuje przerejestrowanie samochodu pierwsze auto do 30 tys skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie pedały w automacie audi q2 wymiary kategorię prawa jazdy 2020 planowanie trasy samochodem elektrycznym mercedes klasy autostradą a2 bramki rozmieszczenie co obejmuje gwarancja samochodu najbezpieczniejsze samochody 2020 jak sprawdzić jaki olej do silnika ranking pickupów 2020 raport tüv 2020 pełna lista toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady wlanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa za samochód kombivan ranking umweltplakette gdzie kupić gołoledź jak jeździć autostradą a1 bramki rozmieszczenie autostradą a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty tempomat aktywny a pasywny zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy gdzie kupić winiety czechy gdzie kupić w polsce niemieckie otomoto co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy jak sprawdzić biegunowość akumulatora gdański bazar natury od czego zacząć zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu morskiego branża spedycyjna gdzie można jeździć gokartem województwa w polsce 2020 awaria samochodu na drodze ekspresowej transport drogowy jak przechowywać opony w garażu aplikacja dla kamperów po polsku nawigacja w samochodzie historia pojazdu za darmo jak długo ładować akumulator co można znaleźć pod maską samochodu skup aut opinie jaka kurtka na choppera ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy numer karty pojazdu najtańsze nowe samochody 2020 ile kosztuje zdjęcie blokady z koła 2020 pedały w samochodzie jak zapłacić mandat na poczcie oznaczenia paliw w europie koszt wymiany uszczelki pod głowicą 2.2 d4d lusterko fotochromatyczne bieg jałowy zatrzymane prawo jazdy czy można jeździć 2020 wymiary tablicy rejestracyjnej całkowicie rozładowany akumulator klasy samochodów za co odpowiada moduł komfortu opel modele 2019 skuter nie odpala jakiego elektryka kupic profil kierowcy wniosek 2020 ile zdjęć do prawa jazdy silniki wolnossące 2020 nieoznakowany radiowóz przepisy parkowanie automatem najtrudniejsze pytania na prawo jazdy zawody samochodowe rozgrywane we francji i w monako jakie auto 7 osobowe kiedy przyjdzie moja paczka gokarty karpacz bp komfort prepaid wallbox jak działa piętrowanie palet w transporcie rozliczanie czasu pracy kierowców na czym polega