Tani wynajem aut jako propozycja dla firm

Tani wynajem aut jako propozycja dla firm

Wynajem samochodów dla firm pewien czas temu kojarzył nam się wyłącznie z potężnymi korporacjami, które dysponują sporym budżetem. Dziś po oferty wynajmu pojazdów chętnie sięgają także małe i średnie firmy. Oferty profesjonalnych wypożyczalni są szerokie i klarowne, a w niektórych z nich samochód możemy wynająć bez konieczności wpłacania kaucji. Dlaczego firmy coraz częściej decydują się na wynajem pojazdów i jakie są zalety tego rozwiązania?

Zakup samochodu to zawsze spore obciążenie, zwłaszcza dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Przedsiębiorcy często nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego, czy kilkuletniego samochodu, a kupno samochodu kilkunastoletniego to rozwiązanie doraźne. Wysłużone auto to zawsze ryzyko wystąpienia usterek, a każda usterka to dodatkowe koszty i przerwy w możliwości użytkowania samochodu, co może generować straty dla firmy – to reakcja łańcuchowa. Bezpieczniejszy jest więc wynajem samochodu. Szczególnie opłacalny jest wynajem samochodów dostawczych, gdy firma nie potrzebuje ich na co dzień. Jak mówi nam przedstawiciel firmy Autoplatforma, która w Poznaniu i Zielonej Górze oferuje wynajem samochodów, na wypożyczenie samochodu szczególnie chętnie decydują się firmy produkcyjne. Prosty przykład: firma, która produkuje rolety i raz w miesiącu dostarcza gotowy towar do swoich odbiorców. Zerkając na stronę Autoplatformy, możemy bez problemu przekalkulować, że wynajem auta dwanaście razy w roku to mniejszy wydatek niż cena pakietowego ubezpieczenia podobnego samochodu. Opłacalność wynajmu auta jest więc oczywista.

Wynajem samochodów na specjalne okazje
W naszych firmach zdarzają się sytuacje, gdy potrzebujemy samochodu ciężarowego... albo luksusowego pojazdu. Transport dużej maszyny, dużej ilości towaru, czy wyprodukowanych już elementów? - Tu z pomocą również może przyjść wypożyczalnia pojazdów, która ma w swojej ofercie ciężarówki. Bardzo ważne spotkanie? - Gdy chcemy wypaść wyjątkowo, planujemy wszystko od A do Z. Zastanawiamy się nad każdym detalem, chcemy zaskoczyć klienta, czy potencjalnego kontrahenta nie tylko ofertą, ale też swoim wizerunkiem. Coraz więcej wagi przykładamy właśnie do wizerunku, a to pierwsze wrażenie jest często najważniejsze. Wynajem luksusowego samochodu na taką okazję niewątpliwie świetna propozycja. Jest więc wiele sytuacji, gdy warto zajrzeć do oferty wypożyczalni samochodów. Jeśli nie mamy własnych pojazdów, które w działalności gospodarczej są nam potrzebne i nie możemy sobie pozwolić na ich zakup, nie oznacza to od razu, że nie poradzimy sobie na rynku.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin