Zapanuj nad kolejnością dostaw! Monitoring GPS w branży gastronomicznej to nadzieja na większą efektywność pracowników

Zapanuj nad kolejnością dostaw! Monitoring GPS w branży gastronomicznej to nadzieja na większą efektywność pracowników

Według ogólnodostępnych statystyk udział zamówień stacjonarnych do tych z dowozem w branży gastronomicznej rozkłada się mniej więcej w proporcji 30 do 70. Oznacza to, że około 70% obrotu restauracji jest generowane przez zamówienia z opcją dostawy na wskazany przez zamawiającego adres. Nie trudno więc się domyślić, że również 70% wykonywane jest w sektorze zamówień z dostawą. Optymalizacja pracy w tym sektorze pozwala na wygenerowanie ogromnej skali oszczędności czasu i wydatków.

Monitoruj położenie swoich dostawców, by zawsze wiedzieć, jak zarządzać flotą pojazdów firmowych

Ogromna dynamika pracy w branży gastronomicznej stuprocentowo uniemożliwia oszacowanie lokalizacji kuriera. Aby kompetentnie planować kolejność dostaw musisz wiedzieć, gdzie są Twoi kierowcy, by móc określić kiedy i który z nich może podjąć kolejne zlecenie. Na mapie możesz oznaczać punkty POI i grupować je według zamówień. Dzięki temu, że możemy monitorować ślad przebytej trasy wiesz, które punkty już zostały odwiedzone, a które dopiero czekają na zamówienie. Przy okazji system tworzy mapę punktów na mapie, być mógł później je wyeksportować do arkusza kalkulacyjnego i zrealizować kampanię mailingową z najnowszą ofertą lub promocją.

Raporty postojów odzwierciedlają faktycznie odwiedzone miejsca przez Twoich pracowników

W systemie do monitoringu pojazdów przebyta trasa jest prezentowana w formie wizualnej oraz tabelarycznej. Pewne wersje umożliwiają również kontrolę paliwa lub kompleksową kontrolę pracy całej floty. Najlepszym i najbardziej czytelnym rozwiązaniem jest raport postojów, który dokładnie prezentuje adresy, w których zatrzymywał się pojazd. Raport również podaje parametry postoju, to znaczy czas trwania i przedział czasowy w jakim się odbył. Jeśli forma tabelaryczna nie odzwierciedli dokładnie przebytej trasy, awaryjnym rozwiązaniem jest wyświetlenie przebytej trasy w formie śladu na mapie. Wówczas opcja animacji trasy odzwierciedla przejazd pojazdu między punktami postojowymi w kolejności, w jakiej zostały wykonane w rzeczywistości.


Kontroluj ważne daty dla swoich samochodów wykorzystując terminarz w systemie monitoringu pojazdów

W natłoku prac łatwo zapomnieć o ważnych rzeczach, dlatego lepiej jest zapisywać niż pamiętać. Ktoś kiedyś powiedział, że ludzki mózg został stworzony po to, by przetwarzać informacje, a nie przechowywać je. Jedną z wielu okazji do zastosowania się do tej zasady jest przepisanie ważnych dat dotyczących pojazdów, takich jak terminy przeglądów, ubezpieczeń, serwisów, wymiany oleju czy legalizacji gaśnicy do terminarza. Dzięki temu systemy do monitorowania pojazdów przypomną nam o tym, że wskazany termin nieuchronnie się zbliża i powinniśmy się przygotować do reakcji.
Monitoring GPS, to narzędzie informatyczne, któremu można z powodzeniem przypisać masę zalet i przekonanie, że stanowi narzędzie inwigilacji bezdyskusyjnie się zdezaktualizowało. Przedsiębiorcy wykorzystują je na co dzień, by zarządzanie flotą było dla nich jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.
Źródło: navifleet.pl


Tagi

mapa europy wyznaczanie trasy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu 2017 kontrolki w samochodzie ile kosztuje przerejestrowanie samochodu 2017 auto do 10 tys skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin automat jak jeździć grand tour online pl mapa europy audi q2 wymiary jaki akumulator do samochodu czy na skuter trzeba mieć prawo jazdy 2017 bmw zabezpieczenie przed kradzieżą alfa giulia premiera bmw i8 opinie klasy mercedesa bramki na a2 akcyza ile wynosi ile kosztuje butla gazowa do samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejszy samochód 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku najlepszy pickup raport tuv 2017 pełna lista diesel zimą genewa targi motoryzacyjne 2017 astra g dane techniczne opony toyota chr dane techniczne wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt lakierowania auta audi dekoder vin aktualne informacje drogowe gdzie ciepło w lutym jaki kombivan wybrać umweltzone berlin gdzie kupić kamera do samochodu ranking folie car wrap bmw dane techniczne sposoby na senność za kierownicą bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty kolizja oświadczenie wzór co to jest tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą amatorskie focie niemcy winieta czechy winiety