Zwiększ efektywność sprzedaży terenowej dzięki narzędziu route.plus

Zwiększ efektywność sprzedaży terenowej dzięki narzędziu route.plus

Sprzedaż terenowa potrafi być bardzo dużym wyzwaniem pod względem logistycznym. Bardzo często opracowywanie planu pracy może zająć bardzo dużo czasu, a przecież i tak szybko może on przestać być optymalny, ponieważ rynek i punkty sprzedaży dynamicznie się zmieniają. Dlatego warto skorzystać z narzędzia route.plus, które pozwala na jego bieżącą optymalizację.

Zaplanuj optymalny plan pracy dla sprzedaży bezpośredniej
Twórcy narzędzia route.plus opierają się na założeniu, iż poziomy budowania podziału terytorialnego oraz planowania codziennych tras dla Przedstawicieli Handlowych są ze sobą nierozerwalnie połączone. Dlatego proponują firmom rozwiązania, w których terytoria są budowane bazując na uproszczeniach np. równej ilości klientów w terytoriach, co pozwala na bardziej precyzyjne i efektywne budowanie tras.

Dzięki temu można opracować trasy w taki sposób, by zmaksymalizować efektywność pracy przedstawicieli handlowych. Pomaga bowiem uniknąć pokrywania przez przedstawicieli większej ilości kilometrów, niż jest to absolutnie potrzebne. Rezultatem jest nie tylko zwiększona skuteczność, ale i redukcja kosztów pracy.

System route.plus został opracowany w taki sposób, by wspierać firmy w trakcie trzech istotnych etapów. Pierwszym z nich jest projektowanie terytoriów, podczas którego użytkownik może wykorzystać moduły segmentacji klientów oraz projektowania geograficznego terytoriów. Natomiast w trakcie początkowego oraz cotygodniowego planowania tras narzędzie oferuje systemy generowania trasówek i moduł pozwalający na przeglądanie i modyfikowanie tras.

Na trzecim i ostatnim etapie, jakim jest utrzymywanie systemu, użytkownik może wykorzystać moduł raportu wykonania. Dzięki temu można dokładnie ocenić pracę przedstawicieli handlowych, weryfikując poziom realizacji planów oraz zweryfikować założenia np. na temat obsługi klientów.

Najważniejsze atuty route.plus
Narzędzie route.plus ma szereg atutów dla działów sprzedaży terenowej. Pozwala ustalić optymalną ilość terytoriów, wygenerować najlepsze możliwe plany pracy dla przedstawicieli handlowych i upewnić się, że będą pracować założoną ilość czasu.

Bardzo ważnym atutem systemu jest także oszczędność czasu kierowników regionu. Zamiast zajmować się żmudnym dopracowywaniem planu pracy, będą mogli w pełni skupić się na pracy na rynku.

Jak przetestować route.plus?
Jeżeli rozwiązanie route.plus brzmi dla Ciebie interesująco, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową! Co ciekawe, twórcy dają możliwość wypróbowania narzędzia za darmo, ponieważ jeżeli udostępnisz im dane kontaktowe, twórcy wyślą Ci wiadomość mailową z dostępem do wersji demonstracyjnej.

Route.plus nie jest kosztownym rozwiązaniem. Za dostęp do systemu obowiązuje opłata miesięczna w wysokości od 20 do 100 zł. Istnieje również możliwość zlecenia zaprojektowania terytoriów – wówczas opłata kalkulowana jest indywidualnie dla każdego klienta indywidualnie. Jest ona zależna od całkowitej ilości terytoriów w systemie.


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty