Zwiększ efektywność sprzedaży terenowej dzięki narzędziu route.plus

Zwiększ efektywność sprzedaży terenowej dzięki narzędziu route.plus

Sprzedaż terenowa potrafi być bardzo dużym wyzwaniem pod względem logistycznym. Bardzo często opracowywanie planu pracy może zająć bardzo dużo czasu, a przecież i tak szybko może on przestać być optymalny, ponieważ rynek i punkty sprzedaży dynamicznie się zmieniają. Dlatego warto skorzystać z narzędzia route.plus, które pozwala na jego bieżącą optymalizację.

Zaplanuj optymalny plan pracy dla sprzedaży bezpośredniej
Twórcy narzędzia route.plus opierają się na założeniu, iż poziomy budowania podziału terytorialnego oraz planowania codziennych tras dla Przedstawicieli Handlowych są ze sobą nierozerwalnie połączone. Dlatego proponują firmom rozwiązania, w których terytoria są budowane bazując na uproszczeniach np. równej ilości klientów w terytoriach, co pozwala na bardziej precyzyjne i efektywne budowanie tras.

Dzięki temu można opracować trasy w taki sposób, by zmaksymalizować efektywność pracy przedstawicieli handlowych. Pomaga bowiem uniknąć pokrywania przez przedstawicieli większej ilości kilometrów, niż jest to absolutnie potrzebne. Rezultatem jest nie tylko zwiększona skuteczność, ale i redukcja kosztów pracy.

System route.plus został opracowany w taki sposób, by wspierać firmy w trakcie trzech istotnych etapów. Pierwszym z nich jest projektowanie terytoriów, podczas którego użytkownik może wykorzystać moduły segmentacji klientów oraz projektowania geograficznego terytoriów. Natomiast w trakcie początkowego oraz cotygodniowego planowania tras narzędzie oferuje systemy generowania trasówek i moduł pozwalający na przeglądanie i modyfikowanie tras.

Na trzecim i ostatnim etapie, jakim jest utrzymywanie systemu, użytkownik może wykorzystać moduł raportu wykonania. Dzięki temu można dokładnie ocenić pracę przedstawicieli handlowych, weryfikując poziom realizacji planów oraz zweryfikować założenia np. na temat obsługi klientów.

Najważniejsze atuty route.plus
Narzędzie route.plus ma szereg atutów dla działów sprzedaży terenowej. Pozwala ustalić optymalną ilość terytoriów, wygenerować najlepsze możliwe plany pracy dla przedstawicieli handlowych i upewnić się, że będą pracować założoną ilość czasu.

Bardzo ważnym atutem systemu jest także oszczędność czasu kierowników regionu. Zamiast zajmować się żmudnym dopracowywaniem planu pracy, będą mogli w pełni skupić się na pracy na rynku.

Jak przetestować route.plus?
Jeżeli rozwiązanie route.plus brzmi dla Ciebie interesująco, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową! Co ciekawe, twórcy dają możliwość wypróbowania narzędzia za darmo, ponieważ jeżeli udostępnisz im dane kontaktowe, twórcy wyślą Ci wiadomość mailową z dostępem do wersji demonstracyjnej.

Route.plus nie jest kosztownym rozwiązaniem. Za dostęp do systemu obowiązuje opłata miesięczna w wysokości od 20 do 100 zł. Istnieje również możliwość zlecenia zaprojektowania terytoriów – wówczas opłata kalkulowana jest indywidualnie dla każdego klienta indywidualnie. Jest ona zależna od całkowitej ilości terytoriów w systemie.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin