By wszystko mieć pod kontrolą - lokalizator NotiOne

By wszystko mieć pod kontrolą - lokalizator NotiOne

Choć lokalizatory w postaci breloków w różnej formie i o zróżnicowanych możliwościach dostępne były na rynku już wiele lat temu, to obecnie zaawansowana technologia i miniaturyzacja pozwala na ich znakomite wykorzystanie. Przykładem jest NotiOne - mały lokalizator, który może pomóc w codziennych sprawach, zapewnić bezpieczeństwo najbliższym czy komfort korzystania z cennych drobiazgów. Poznaj zalety rozwiązania, możliwości NotiOne i zapomnij o szukaniu ważnych rzeczy, miej wszystko pod kontrolą!

Czym właściwie jest produkt NotiOne?


Niewielki lokalizator NotiOne z wyglądu przypomina zwykły, niepozorny breloczek w jednolitym kolorze. Jest to urządzenie elektroniczne umożliwiające komunikację bezprzewodową z telefonem lub innym sprzętem mobilnym, na którym zainstalowana została aplikacja NotiOne. Komunikuje się on w nowoczesnej technologii Bluetooth, dodatkowo posiada głośnik pozwalający na zdalne włączenie sygnału dźwiękowego.

Stale, w sposób cykliczny wysyła sygnał. System NotiOne pozwala na działanie o szerokim zasięgu, lokalizację urządzeń nawet niebędących w obrębie telefonu sparowanego z lokalizatorem. Taki lokalizator przy współpracy z aplikacją pozwala na odnalezienie zarówno samego urządzenia będącego w zasięgu i poza nim, jak i telefonu w przypadku gdy lokalizator jest dostępny, a telefon został gdzieś zapodziany.

Możliwości techniczne NotiOne


Lokalizator działa na wymienną baterię, która wystarcza nawet na kilka miesięcy użytkowania. Jej wymiana jest prosta, a stopień rozładowania można sprawdzić w połączonej aplikacji. Urządzenie NotiOne udostępnia intuicyjny interfejs za pomocą aplikacji, dzięki któremu możliwe są akcje:

  • Szukaj w pobliżu - po wyborze lokalizatora powoduje zobrazowanie jego odległości i na żądanie uruchomienie w nim sygnału dźwiękowego,
  • Poszukuję - jeżeli dany lokalizator nie znajduje się w pobliżu, aplikacja wyśle powiadomienie gdy sygnał z lokalizatora zostanie odebrany przez dowolne urządzenie w sieci i wskaże lokalizację,
  • Udostępnij - pozwala na udostępnienie lokalizacji innemu użytkownikowi za pomocą adresu e-mail,
  • Historia lokalizacji - umożliwia przejrzenie miejsc i czasu, jak przemieszczał się dany lokalizator.

Ponadto samo urządzenie posiada przycisk - po jego ściśnięciu, jeżeli Twój telefon znajduje się w pobliżu i posiada włączony moduł bluetooth, nawet gdy jest wyciszony, włączy sygnał dźwiękowy i pozwoli na odnalezienie.

Szerokie zastosowanie małych lokalizatorów


Gdzie można wykorzystać mały lokalizator NotiOne? Ponieważ urządzenie jest niewielkich rozmiarów, a dodatkowo posiada zabezpieczenie przed pyłem czy zawilgoceniem, sposoby na jego wykorzystanie ogranicza głównie wyobraźnia. Oprócz standardowego zastosowania do lokalizacji cennych drobiazgów - kluczy, telefonu, portfela czy torebki, jego niewielka waga pozwala na przyczepienie do obroży na przykład kota czy psa.

Również rodzice dzieci czy opiekunowie starszych, schorowanych osób często decydują się na korzystanie z NotiOne w ramach pomocy w opiece nad najbliższymi. Można z użyciem tego urządzenia zabezpieczyć również swój pojazd - rower, motocykl czy nawet samochód. NotiOne jest także pomysłem na skuteczny marketing - dzięki doskonałej funkcjonalności, niewielkim rozmiarom, a jednocześnie dostępnej subtelnej powierzchni reklamowej może stać się gadżetem, który pokochają kontrahenci czy pracownicy.


Tagi

zabytki europy co warto zobaczyć w krakowie umowa kupna sprzedaży samochodu opis kontrolek na desce rozdzielczej przerejestrowanie samochodu cena auto do 15 tys skoda kodiaq dane techniczne koniec ważności prawa jazdy darmowy raport vin automatyczna skrzynia biegów pedały the grand tour online pl map24 audi q2 wymiary akumulatory samochodowe ranking 2017 prawo jazdy am do czego uprawnia zabezpieczenie samochodu alfa bmw bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu wypuszczanie gazu z butli turystycznej baht tajlandia jak sprawdzic jaki olej do silnika jaki pickup raport tuv 2018 pełna lista pdf targi genewa bilety jak czytać oznaczenia opon toyota chr wymiary wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w rosji długa trasa samochodem porady zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa samochód 2019 ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną auta po kombivan ranking umweltzone berlin rejestrator jazdy ranking 2018 car wrapping autostrada bursztynowa bramki na a4 autostrada a6 opłaty oświadczenie sprawcy kolizji 2018 tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą flota gps carbon w samochodzie zdjęcia aut kamera samochodowa czy warto winiety niemcy winiety czechy adam jesionek gdzie sprawdzić vin otomoto niemcy co można przewozić pomocą drogową najwygodniejszy samochód na trasy umiejętności kierowcy seszele na własną rękę jak sprawdzić biegunowość akumulatora bazar natury garnizon gdańsk czyszczenie elementów zewnętrznych samodzielne zwiedzanie krakowa wady i zalety transportu lotniczego branża spedycyjna gdzie mozna jezdzic gokartem delegacja warszawa czy oc jest obowiązkowe jeżeli nie jeżdżę samochodem kredyt samochodowy porównanie car sharing wrocław ustaw trasę do domu ile jest województw awaria na drodze ekspresowej gps do maszyn budowlanych bariera energochłonna cena chwilowki loanprofy wyznacz trasę do bezpieczeństwo w transporcie winiety włochy gdzie kupić co to jest transport aplikacja smogowa gdzie opłacić akcyzę za samochód aplikacja dla kamperów here maps wyznaczanie trasy ford powershift awarie mytaxi czy uber historia pojazdu za darmo akumulator samochodowy co jest pod maska samochodu czy trzeba przerejestrowywać auto jaka kurtka na motocykl ergo hestia wyrobienie zielonej karty