Co przyczyni się do lepszej współpracy twoich pracowników w firmie?

Co przyczyni się do lepszej współpracy twoich pracowników w firmie?

Jeżeli jesteś szefem dużej firmy, która zatrudnia wielu pracowników, pamiętaj, aby regularnie, co kilka miesięcy lub przynajmniej raz w roku zorganizować większą imprezę firmową. Zwłaszcza jeżeli dochodzą nowi pracownicy, bardzo ważne, aby zintegrowali się z innymi, najlepiej poza miejscem pracy. Warto pomyśleć o dość ciekawym i kreatywnym sposobie spędzenia wolnego czasu. Wyjście do restauracji na kolację nie zintegruje pracowników, bo zazwyczaj wszyscy zbierają się w swoich stałych grupkach. Z tego względu, wybierz inne formy integracji.

Jednym z dobrych pomysłów będzie wycieczka poza miasto. Koszty organizacji wcale nie są wysokie, a dobre wspomnienia będą gwarantowane. Jeśli siedziba waszego biura mieści się na przykład w centrum Warszawy, pomyśl o wyjeździe poza miasto. Możecie zaplanować jednodniowy lub dwudniowy wyjazd, podczas którego na pracowników będą czekały różne atrakcje. Ważną kwestią są gry i zabawy.  To doskonały sposób na integrację, podczas którego uczestnicy mogą zacieśniać więzi i współpracować w kreatywny sposób. Wyjazd firmowy wcale nie musi kojarzyć się jedynie z piciem alkoholu. Chodzi przede wszystkim o to, aby pracownicy lepiej się poznali, co wpłynie na ich efektywniejszą pracę. Każdy szef chce mieć przecież zgrany zespół.

Co ciekawego możecie robić podczas takiego wyjazdu? Wszystko zależy od miejsca, do którego się wybieracie. Dobrym pomysłem jest organizacja zabaw tanecznych, ale tak, aby wszyscy pracownicy zechcieli w nią zagrać. Każde miejsce ma swój urok, okoliczne zabytki czy muzea. Jeżeli jedziecie w interesujące miejsce, na przykład na Mazury, skorzystajcie z dobrodziejstw natury i atrakcji oferowanych przez miasto. Nawet zorganizowanie kolacji, próbowanie lokalnych przysmaków, a może szybki kurs kulinarny będzie genialnym pomysłem. Jeśli w okolicy znajdują się ośrodki sportowe, na przykład ze squashem, grą w siatkę, paintballem lub innymi sportowymi atrakcjami, koniecznie weź to pod uwagę. Zazwyczaj pracownicy nie mają czasu na aktywności, typu gra w kosza czy piłka nożna, dlatego powrót do kochanych przez nas sportów w dzieciństwie będzie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście, sprawdzonym sposobem będzie ośrodek SPA i relaksacyjne zabiegi. Niewątpliwie, każdy zmęczony ciężką pracą, chętnie zrelaksuje się w saunie czy podczas masażu. Wieczorem oprócz kolacji, możesz pomyśleć także o ognisku oraz wspólnych tańcach. Cały plan zależny od tego jak długi będzie wyjazd, ile funduszów możesz na niego przeznaczyć oraz dokąd konkretnie się wybieracie. Z pewnością będziesz musiał wynająć busa lub autokar najlepiej od dobrej i sprawdzonej firmy przewozowej jak na przykład Dyniewicz.

Podsumowując, organizacja wyjazdu integracyjnego dla pracowników to doskonały sposób nie tylko na pogłębienie ich przyjaźni, lecz także ty jako szef pokażesz, że doceniasz ich pracę i zaangażowanie. Zrezygnuj z typowych wyjść do restauracji, które nie wpływają na integrację. Postaw na kreatywniejsze formy spędzenia wspólnego czasu.


Tagi

zabytki europy co mozna zwiedzic w krakowie odcinkowy pomiar prędkości 2017 umowa kupna sprzedaży samochodu kontrolki w samochodzie opis przerejestrowanie samochodu koszt jaki pierwszy samochód skoda kodiaq dane techniczne odnowienie prawa jazdy badania lekarskie darmowe sprawdzenie numeru vin jak jeździć automatem the grand tour pl online mapa europy audi q2 wymiary krisalp hp3 test jaki akumulator do samochodu kategoria prawa jazdy am będzie uprawniać do kierowania bmw zabezpieczenie przed kradzieżą samochody elektryczne w polsce ceny alfa romeo wyniki sprzedaży bmw i8 spalanie klasy mercedesa bramki na a2 co obejmuje gwarancja samochodu tajlandia co warto wiedzieć najbezpieczniejsze samochody 2017 jak sprawdzic jaki olej w silniku który pickup najwygodniejszy raport tuv 2017 pełna lista targi motoryzacyjne genewa 2018 astra g dane techniczne toyota chr 1.2 turbo spalanie wirtualny alkomat a rzeczywistość dopuszczalna ilość alkoholu w polsce 2017 dluga podroz samochodem jak sie przygotowac zatankowanie benzyny do diesla objawy opłata recyklingowa 2017 koszt przemalowania całego samochodu auta poleasingowe czy warto gdzie ciepło w lutym jaki kombivan umweltzone berlin gdzie kupić rejestrator jazdy ranking 2017 folie car wrap bramki na a1 mapa autostrada a4 opłaty gdzie bramki autostrada a6 opłaty jak napisać oświadczenie wzór tempomat aktywny bezpieczne wakacje za granicą powietrzne taxi fotografia motoryzacyjna jaki jest czas na przerejestrowanie samochodu niemcy winieta winiety czechy 2017 cena adam jesionek gdzie sprawdzic vin